w

Zaginiony aktor nie żyje. Ujawniono szokujące szczegóły śmierci 44-latka

Jeff Machado fot. Instagram @jeffmachadocosta

Poszukiwany od kilku miesięcy brazylijski aktor Jeff Machado nie żyje. Prawnik rodziny przekazał szokującą wiadomość o odnalezieniu ciała 44-latka. Lokalne media poinformowały, że zwłoki aktora zostały wepchnięte do drewnianego kufra i zakopane na terenie jednej z posesji w dzielnicy Campo Grande w Rio de Janeiro.

Jeff Machado był aktorem znanym przede wszystkim z roli w telenoweli „Reis”. Brazylijczyk pracował również jako felietonista i dziennikarz w lokalnych mediach. Jak informuje portal G1, mężczyzna działał także jako scenograf oraz organizator eventów i pokazów mody.

Mężczyzna po raz ostatni widziany był 27 stycznia, a jego bliscy postanowili zgłosić zaginięcie, gdy aktor przestał odbierać od nich telefony i tłumaczył się niesprawną komórką, a wysyłane z jego numeru wiadomości tekstowe wydawały się odmienne i zawierały liczne błędy ortograficzne, których zazwyczaj nie popełniał 44-latek. Treści publikowane w mediach społecznościowych również odbiegały od normy.

Wzbudziło to podejrzenia i bliscy zgłosili sprawę do odpowiednich służb, domyślając się, iż ktoś podszywa się pod Machado. Jako zaginionego Brazylijczyka oficjalnie uznano 9 lutego, kiedy to policja w jego domu zastała osiem należących do niego psów, pozostawionych bez opieki.

Jeff Machado nie żyje. Dokonano strasznego odkrycia

Kilka dni temu prawnik reprezentujący rodzinę Machado, Jairo Magalhães, poinformował, że funkcjonariusze odnaleźli ciało 44-latka. Zwłoki zostały znalezione we wnętrzu zakopanego w ziemi drewnianego kufra. Lokalne media donoszą, że o zamordowanie mężczyzny podejrzany jest jego znajomy.

Z żalem dzielę się smutną wiadomością o śmierci aktora Jeffa Machado, którego zwłoki, noszące ślady uduszenia, odnaleziono – przekazał prawnik.

Zwłoki mężczyzny odkryto 22 maja i miały znajdować się w stanie znacznego rozkładu. Według doniesień mediów ciało Machado było skrępowane sznurem i nosiło ślady wskazujące na uduszenie. Portal Diario de Noticias zaznacza jednak, że w dalszym ciągu trwa dochodzenie i badane są okoliczności zabójstwa.

Policja ustaliła, że ciało zakopano na terenie posesji w dzielnicy Campo Grande, lecz właścicielka nieruchomości nie ma nic wspólnego ze sprawą. Głównym podejrzanym jest jeden ze znajomych 44-latka, który jakiś czas temu wynajął dom od kobiety. Matka Jeffa, Maria das Dores Machado, przekazała, że podejrzany mężczyzna miał obiecywać jej synowi szybką karierę w zamian za korzyści finansowe.

Źródło: R7 ; Diario de Noticias ; , O Globo

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Dariusz Pachut, Doda - fot. Instagram @dariuszpachut

Związek Dody i Dariusza Pachuta rozkwita! Mężczyzna w emocjonalnym wpisie publicznie wyznał artystce miłość.

Quentin Tarantino, Rayan Reynolds - Fot. Instagram @ryan_reynolds37, screenshot Youtube @PowaznaStrona

Tarantino uderza w Reynoldsa i Netflixa. „Taka forma powrotu byłaby umniejszająca”. Reżyser zdradził też szczegół o nowym filmie