w

Monika Goździalska zostawiła partnera dla innego. „Bardzo się z tego cieszę”. Z kim się związała?

Monika Goździalska - fot. Instagram @monika.gozdzialska
Monika Goździalska - fot. Instagram @monika.gozdzialska

Monika Goździalska chętnie informuje fanów w mediach społecznościowych o tym, co się u niej w życiu dzieje. Okazuje się, że zaszły w nim spore zmiany. Celebrytka rozstała się z partnerem, a powodem był inny mężczyzna. To właśnie z nim się związała.

Monika Goździalska w show-biznesie jest obecna od długiego czasu. Zaczynała jako uczestniczka programów rozrywkowych, występując w pierwszej edycji Big Brothera. Z czasem jednak zaczęła robić karierę jako modelka. Reprezentowała nawet Polskę w konkursie Miss World dla mężatek w 2011 roku.

Celebrytka w życiu prywatnym miała burzliwy okres. Poinformowała, że zaszły u niej spore zmiany ostatnio.

Pewne rzeczy dobiegły u mnie końca, ale bardzo się z tego cieszę, bo były najlepszą lekcją mojego życia — wytrwałości, sumienności, pokory, nerwów, itp. […] Nie mogę sobie podarować, że ja — waleczna osoba — przestałam walczyć i poszłam w stronę, która myślałam, że jest dla mnie wybawieniem […]. Miłość ma się tylko jedną, jedną prawdziwą […]. To był dla mnie trudny czas — od stycznia tego roku, aż do niedawna — tłumaczyła na Instagramie.

Goździalska postanowiła zostawić swojego partnera dla innego mężczyzny. Teraz ponownie jest w szczęśliwym związku.

Monika Goździalska rozstała się z partnerem

Okazuje się, że celebrytka jest bardzo stała w uczuciach. Właśnie wyznała, że zostawiła swojego partnera Kamila dla byłego ukochanego. Para spotykała się zaledwie kilka miesięcy.

Podnieść się po upadku, złożyć świat od nowa, wybaczyć sobie wzajemnie, postawić na miłość, bo każdy w życiu popełnia błędy i każdy może upaść, każdy może zwątpić, każdy ma do tego prawo! […] Jedno jest pewne – wracam do domu! Dom, który przez chwilę stał się nie do udźwignięcia, dom, którego nie rozumiałam… Chciałam zabić okiennice, ale prawdziwej miłości nie zabije nic! I mówię wam to ja – kobieta, która popełnia błędy i nie wstydzi się tego mówić. Tak k**wa, walczę o swoje, bo mam jedno życie. Nie boję się błądzić – napisała na InstaStory Monika Goździalska.

Modelka przyznała, że walczyła o związek, ale serce nie sługa i wybrało byłego ukochanego. Monika była już zamężna. W 2018 roku poślubiła miliardera na Malediwach. Jednak związek się rozpadł i małżeństwo zakończyło się rozwodem. Celebrytka teraz prawdopodobnie wróciła do byłego męża. Jednak nie wiadomo, kto jest wybrankiem serca Goździalskiej, gdyż nie chwali się ona w medaich tożsamością swoich partnerów.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

37-latka poślubiła szmacianą kukłę i „urodziła jej dziecko”. Twierdzi, że jej mąż jest „wierny i wspaniały”

Katarzyna Bosacka fot. Instagram @katarzynabosacka

Katarzyna Bosacka komentuje rozpad małżeństwa. Mąż miał ją zostawić dla innej! „Opuszcza rodzinę dla innej kobiety”