w

HahaHaha

Katarzyna Bosacka komentuje rozpad małżeństwa. Mąż miał ją zostawić dla innej! „Opuszcza rodzinę dla innej kobiety”

Katarzyna Bosacka fot. Instagram @katarzynabosacka
Katarzyna Bosacka fot. Instagram @katarzynabosacka

Katarzyna Bosacka jest znaną osobowością medialną. Od wielu lat była w związku małżeńskim. Jednak ten rozpadł się niedawno. Teraz dziennikarka postanowiła po raz pierwszy zawrzeć głos w tej sprawie.

Katarzyna Bosacka jest znana jako publicystka, dziennikarka i youtuberka. Współpracowała z takimi redakcjami, jak Wysokie Obcasy, Gazeta Wyborcza, a także współtworzyła książki o różnorodnej tematyce lifestylowej i parentingowej. Sama także jest mamą.

W 1997 roku poślubiła Marcina Bosackiego, z którym doczekała się czwórki pociech. Wydawało się, że para tworzy jeden z najbardziej udanych związków polskiego show-biznesu. Jednak niedawno poinformowali o swoim rozstaniu.

Marcin wyprowadził się miesiąc temu. Miał oznajmić Kasi, że opuszcza rodzinę dla innej kobiety — przekazał informator Plejady.

Podobno powodem rozpadu małżeństwa jest zdrada ze strony męża. Oboje postanowili odnieść się do plotek.

Co o rozstaniu mówi Katarzyna Bosacka?

Para wzięła ślub w 1997 roku i doczekała się czwórki dzieci – Jana, Marii, Zofii i Franciszka. Przez ponad dwie dekady tworzyli zgrane małżeństwo i nikt nie przypuszczał, że zakończy się ono tak nagle. Publicystka postanowiła w końcu odpowiedzieć na pojawiające się w sieci pogłoski. Jej komentarz jednak był bardzo krótki i stanowczy.

Nie chcę tego komentować… Nie chcę tego w mediach wałkować — powiedziała Super Expressowi.

Dziennikarka nie chce komentować publicznie doniesień na temat swojego małżeństwa. Jej partner obrał podobną taktykę unikania tematu, gdyż wcześniej informował, że z szacunku do żony nie będzie zabierał głosu w sprawie publicznie.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Monika Goździalska - fot. Instagram @monika.gozdzialska

Monika Goździalska zostawiła partnera dla innego. „Bardzo się z tego cieszę”. Z kim się związała?

Tory Lanez, Megan Thee Stallion - fot. Instagram @torylanez, @theestallion

Tory Lanez idzie do więzienia na długie lata za to, co zrobił Megan Thee Stallion. „Nie przeproszę za coś, czego nie zrobiłem”