w

Tory Lanez idzie do więzienia na długie lata za to, co zrobił Megan Thee Stallion. „Nie przeproszę za coś, czego nie zrobiłem”

Tory Lanez, Megan Thee Stallion - fot. Instagram @torylanez, @theestallion
Tory Lanez, Megan Thee Stallion - fot. Instagram @torylanez, @theestallion

Zapadł wyrok w sprawie Tory’ego Laneza za to, co zrobił Megan Thee Stalion. Sędzia był surowy. Raper spędzi w więzieniu wiele lat.

Kanadyjczyk Tory Lanez jest jednym z najpopularniejszych raperów na świecie. Megan Thee Stallion była jego koleżanką z branży. Piosenkarka ma na swoim koncie mnóstwo viralowych hitów i nagród, w tym również Grammy. W lipcu 2020 roku oboje opuszczali imprezę odbywającą się w domu Kylie Jenner. Doszło wtedy do kłótni. Gdy Stallion wysiadła z samochodu, Lanez wyciągnął broń i zaczął do niej strzelać. W szpitalu ze stóp raperki wyciągnięto trzy pociski.

Tory Lanez skazany za postrzelenie Megan Thee Stallion

Tory został uznany za winnego wszystkich trzech zarzutów stawianych mu przez sąd — nieumyślnego wystrzelenia broni palnej, napaści z użyciem półautomatycznej broni palnej oraz posiadania ładowanej i niezarejestrowanej broni palnej.

Raperowi groziły ponad 22 lata więzienia. Lanez został uznany za winnego już w grudniu, ale rozprawa o wyrok była opóźniana przez ostatnie kilka miesięcy.

Wyrok został ogłoszony we wtorek w Los Angeles po prawie dwóch dniach przesłuchań w sprawie wymiaru kary. Ostatecznie sędzia skazał Laneza na dziesięć lat pozbawienia wolności. Prawnicy rapera wnioskowali o maksymalnie 3 lata odsiadki. Powoływali się na zespół stresu pourazowego spowodowanego śmiercią matki w dzieciństwie. Na jego korzyść miała również wpływać jego działalność charytatywna. Prokuratura natomiast domagała się zwiększenia wyroku do 13 lat. Jednak jak wynika z relacji NBC News sędzia David Herriford nie był skłonny do zmiany wyroku.

W czwartek Kanadyjczyk przerwał milczenie, publikując na Instagramie długi wpis. W oświadczeniu czytamy, że nie przeprosi za to, że został uznany za winnego postrzelenia Megan, bo został niesłusznie skazany.

Nadal utrzymuję, że nie przeproszę za coś, czego nie zrobiłem.” – pisze raper

Tory twierdzi, że ten wyrok to kolejna sytuacja, w której jest postawiony pod ścianą, ale dodaje, że zawsze przezwyciężał przeciwności losu i obiecuje, że zrobi to również teraz.

Odmawiam zaprzestania walki, dopóki nie wyjdę zwycięsko.

Raper zakończył post, dziękując rodzinie, przyjaciołom i fanom za wsparcie i obiecał, że niedługo wróci.

Trudne chwile nie trwają wiecznie, wytrwali ludzie tak – pisze Lanez.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Katarzyna Bosacka fot. Instagram @katarzynabosacka

Katarzyna Bosacka komentuje rozpad małżeństwa. Mąż miał ją zostawić dla innej! „Opuszcza rodzinę dla innej kobiety”

Agustin Egurrola - fot. Instagram @agustinegurrola

Agustin Egurrola na wakacjach z 15-letnią córką. Internauci komentują wygląd dziewczyny. „To Carmen? Boże, jak ten czas leci!”