w

Agustin Egurrola na wakacjach z 15-letnią córką. Internauci komentują wygląd dziewczyny. „To Carmen? Boże, jak ten czas leci!”

Agustin Egurrola - fot. Instagram @agustinegurrola
Agustin Egurrola - fot. Instagram @agustinegurrola

Agustin Egurrola odpoczywa na wakacjach z żoną, synem i córką. Podzielił się na Instagramie zdjęciem rodzinnym. Internauci są zdziwieni, jak szybko wyrosła córka i ochoczo komentuję relację dziewczyny z macochą.

Agustin Egurrola to znany polski tancerz i choreograf. Największą sławę zyskał jako juror w programie You Can Dance. To właśnie dzięki castingowi do tego show w 2007 roku poznał Ninę Tyrkę. Od razu między nimi zaiskrzyło. Po jakimś czasie powitali na świecie córeczkę, Carmen. Relacja z tancerką jednak nie przetrwała, a choreograf związał się z Dianą, z którą wziął ślub i są razem do dziś. W 2021 roku na świat przyszedł ich syn, Oskar.

Agustin Egurrola na wakacjach z córką

Agustin Egurrola zabrał rodzinę na wspólne wakacje do słonecznej Grecji. Na swoim profilu na Instagramie pochwalił się zdjęciami z wypoczynku. Na jednym selfie widać tancerza, jego żonę i Carmen. Cała trójka jest uśmiechnięta i wygląda na to, że miło spędzają razem czas. Druga fotografia przedstawia już same kobiety.

Nasze cudne greckie wakacje – głosi opis.

Internauci od razu zaczęli chętnie komentować post. Zainteresowało ich zarówno to, jak Carmen wyrosła, ale również jej relacja z macochą. Wspólna fotka wskazuje na to, że dobrze się razem bawią.

Widać fajną relację. Brawo dla żony i Carmen.

Taka rodzina to skarb i przykład dla innych.

Jak widać, można. To wszystko zależy od kultury ludzi i ich spojrzenia na świat. Czy to nie jest fantastyczne, fajne, że dzieci mają tego samego tatę mimo rozstania?

Obserwatorzy nie przestają się zachwycać rodzinnym obrazkiem.

Czy Carmen jest podobna do taty?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką dwóch cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.

Tory Lanez, Megan Thee Stallion - fot. Instagram @torylanez, @theestallion

Tory Lanez idzie do więzienia na długie lata za to, co zrobił Megan Thee Stallion. „Nie przeproszę za coś, czego nie zrobiłem”

Kylie Jenner - fot. Instagram @kyliejenner

Kylie Jenner skończyła 26 lat. Świętowała na plaży w bikini (ZDJĘCIA)