w

Ile Agustin Egurrola dostaje za jeden odcinek „You Can Dance”? Na widok tej kwoty robi się słabo

Agustin Egurrola - fot. Instagram @agustinegurrola
Agustin Egurrola - fot. Instagram @agustinegurrola

Agustin Egurrola jest jedną z najlepiej zarabiających gwiazd TVP? Wszystko na to wskazuje. Osoba związana z produkcją ujawniła liczby. Na widok tej kwoty miękną nogi.

Agustin Egurrola to znany polski tancerz i choreograf. Przygodę z tańcem zaczął stosunkowo późno, bo w wieku 19 lat i to pod okiem Arkadiusza i Iwony Pavlović. Później nad swoim warsztatem pracował pod okiem kilku innych choreografów, a tańca nowoczesnego uczył się w Londynie. Poświęcił mnóstwo czasu na to, by odnieść sukces i szybko przekonał się, że było warto. Na swoim koncie ma kilka tytułów mistrza Polski w tańcach latynoamerykańskich oraz w stylu South-American Show Dance, a dzisiaj jest sędzią tańca towarzyskiego i nowoczesnego oraz dyplomowanym nauczycielem World Dance and Dance Sport Council. Oprócz tego stworzył formację taneczną Volt, która w zaledwie trzy lata awansowała z poziomu amatorskiego na zawodowy.

Choreograf jest związany z telewizją od lat, ale największą popularność zdobył, gdy został jurorem programu You Can Dance — Po prostu tańcz. Wtedy nie tylko tancerze, ale i widzowie zaczęli postrzegać go jako autorytet w tej dziedzinie, a przed nim otworzyły się drzwi do wielkiej kariery. W latach 2013-2019 oceniał występy uczestników w Mam Talent!, a od 2021 roku współpracuje z TVP — na początku jako arbiter Dance Dance Dance, a obecnie jest przewodniczącym składu jurorskiego w You Can Dance – Nowa generacja.

You Can Dance. Ile zarabia Agustin Egurrola?

Portal Wirtualna Polska dotarł do informacji, z których wynika, że Agustin nieźle wzbogacił się na transferze z TVN do Telewizji Polskiej. Jego zarobki znacząco poszybowały w górę, co potwierdziła osoba pracująca przy produkcji tanecznego show. Jak zdradziła, może liczyć na sowite wynagrodzenie.

Egurrola zażądał około 40 tys. za jeden odcinek programu — zdradziło źródło serwisu.

Łatwo można policzyć, ile dostał za pierwszy sezon, który składał się z 15 odcinków, a obecna edycja najprawdopodobniej również będzie tyle trwała. Egurrola zgarnia też dodatkowe benefity za wynajem pomieszczeń w swojej szkole tańca.

Nie można zapominać jeszcze o pieniądzach za udostępnienie pomieszczeń szkoły tańca Egurroli, w których powstają zdjęcia do programu — dodał informator.

Wszystko wskazuje na to, że po zakończeniu nagrań 2. edycji You Can Dance na konto choreografa wpłynie imponująca kwota.

W sumie, kiedy doda się wszystkie te kwoty, będzie to, lekką ręką, kilkaset tysięcy złotych — skwitowała osoba z produkcji.

Myślicie, że właśnie kwestie finansowe zaważyły na tym, że Agustin Egurrola zmienił pracodawcę?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Małgorzata Rozenek - fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek straci posadę w TVN. Popularny program znika z anteny

Pokochała mężczyznę bez połowy twarzy. Teraz musi zmagać się z hejtem. „Zrobiła to, aby zwrócić na siebie uwagę”