w ,

SuperSuper DramatDramat

Pokochała mężczyznę bez połowy twarzy. Teraz musi zmagać się z hejtem. „Zrobiła to, aby zwrócić na siebie uwagę”

fot. Instagram / YouTube screenshot

39-latka, która poślubiła mężczyznę urodzonego bez szczęki i podbródka, wyznała, że musi zmagać się z przerażającą wrogością ze strony innych ludzi. Spotkała się z opiniami, że „na pewno musi go zdradzać” i, że symuluje swoje uczucia, aby „zwrócić na siebie uwagę” .

Vania i 41-letni Joseph Williams z Chicago zawarli związek małżeński w 2020 roku, i chociaż oboje są w sobie szaleńczo zakochani, często spotykają się z krytyką nieznajomych, którzy mają wiele do powiedzenia na temat stanu Josepha.

Joseph urodził się z niezwykle rzadką chorobą zwaną zespołem otofacial, która sprawiła, że nie ma szczęki ani podbródka. Mężczyzna przeć całe życie spotykał się z dręczycielami i zmagał się z niską samooceną.

41-latek przekazał, że czuł się „bezwartościowy” i trudno było mu się umawiać na ranki. W 2019 roku poznał jednak Vanie i dwójkę szybko połączyło uczucie, a Josephowi wróciła wiara w siebie.

Krzywdzące komentarze ludzi

Pomimo widocznej miłości do siebie, para często staje się obiektem niemiłych komentarzy ze strony nieznajomych osób. Joseph wyznał, że bardzo denerwuje go, gdy ludzie mówią, że Vania „musi go zdradzać” lub też kwestionują, jak mogą uprawiać seks.

Niektórzy twierdzą nawet, że Vania i Joseph „pozorują swoje małżeństwo dla przyciągnięcia uwagi”. Kobieta, która wcześniej nie umawiała się z nikim niepełnosprawnym, przyznała, że na początek zastanawiała się, czy związek zadziała i była zawstydzona reakcjami nieznajomych.

„Z czasem, nie widziałam już jego twarzy, widziałam tylko jego ducha, jego osobowość” – powiedziała Vania.

Para, która porozumiewa się za pomocą języka migowego, gestów i telefonów, zaznacza, że liczy się tylko i wyłącznie prawdziwa miłość. Joseph i Vania muszą liczyć się z tym, że przyciągają uwagę za każdym razem, gdy wyjdą z domu.

„Kiedy wychodzimy razem, to w zasadzie wszędzie są gapie. Ludzie wyciągają swoje telefony i nagrywają lub robią zdjęcia. Zwykle nic nie mówią, tylko się gapią” – opowiada Vania.

Joseph przyznał jednak, że wolałby, gdyby ludzie „po prostu podeszli i spytali się, co się stało” zamiast zachowywać się jak „ignoranci”.

Rodzina pary wspiera związek, choć mama Vanii na początek miała obawy, ponieważ myślała, że jej córka będzie musiała zapewnić Josephowi całodobową opiekę.

Joseph ma rurkę w szyi, która pomaga mu oddychać i je poprzez kolejną rurkę, do której wlewa zblendowane jedzenie.

Historia Josepha

Joseph w wieku kilku dni trafił do szpitala w Chicago na serię specjalistycznych zabiegów, ale szczęka się nie przyjęła.

„Przeszedłem przeszczep kości i skóry, ponieważ próbowano skonstruować dla mnie szczękę, ale kiedy urosłem, moje ciało odrzuciło ją i nie udało się” – zdradził.

Mężczyzna został także oddany do adopcji i trafił do swojej rodziny adopcyjnej. Dorastanie było dla niego bardzo ciężkie, ale Joseph pokonał trudności i jest w pełni niezależny.

@djbrownsugarv @Glamourlady1 @tiktok @tiktokcreators @tiktokglobal @TikTok-LIVE @TikTok America ♬ Aesthetic – Tollan Kim
@djbrownsugarv @mrsbrownsugarv 👈🏾👈🏾 wife’s idea lol. @tiktok @tiktokcreators @tiktokglobal @tiktoklive_mena @Tiktok America #fyp #duet #Djlife #michaeljackson #perculatorchallenge #bestlife ♬ original sound – Godchildren remember that

Źródło: Daily Mail ; YouTuve

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Agustin Egurrola - fot. Instagram @agustinegurrola

Ile Agustin Egurrola dostaje za jeden odcinek „You Can Dance”? Na widok tej kwoty robi się słabo

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski - fot. Instagram @katarzynacichopek

Cichopek i Kurzajewski szaleją z dziećmi Kasi w śniegu. Nie obyło się bez czułości i pokazania okazałego pierścionka na palcu aktorki