w

Na jaw wyszło, jak Kasia Cichopek poznała Macieja Kurzajewskiego. Już wtedy bardzo serdecznie się o niej wypowiadał. Wpadła mu w oko?

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, fot. Instagram
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, fot. Instagram

Nie milkną plotki o bliskiej relacji Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Przypominamy, jak wyglądało ich pierwsze spotkanie. Dziennikarz nie szczędził jej komplementów.

Katarzyna Cichopek jest jedną z najpopularniejszych gwiazd Telewizji Polskiej. Nieposzlakowaną opinię zawdzięcza w dużej mierze serialowi M jak miłość, z którym związana jest od ponad dwóch dekad. W krótkim czasie udowodniła, że świetnie czuje się przed kamerami, co docenili producenci. W przeszłości miała okazję brać udział w Tańcu z Gwiazdami, w którym poznała swojego męża, Marcina Hakiela. Przez 17 lat tworzyli zgrany duet, jednak ostatnio przestało im się układać. Koniec końców podjęli decyzję o rozstaniu, co było ogromnym zaskoczeniem dla ich fanów. Od tego czasu minął blisko miesiąc i oboje zaczęli układać swoje życie od nowa. Kilka dni temu informowaliśmy, że aktorka wyprowadziła się od męża.

Gdy media obiegła wieść o końcu ich małżeństwa, w mediach zaczęły pojawiać się plotki o bliskiej relacji Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Para od niespełna dwóch lat prowadzi razem Pytanie na śniadanie. Tworzą jeden z najbardziej zgranych duetów śniadaniówki, który w krótkim czasie zyskał ogromną sympatię fanów. Tygodnik Na żywo przekazał, że w kuluarach już od dłuższego czasu mówi się, że łączy ich coś więcej niż tylko praca.

Maciek jest pod urokiem Cichopek, podziwia ją za wielką pracowitość i klasę. […] Za kulisami śniadaniówki już mówi się, że Kasię i Maćka łączy coś więcej niż praca – przekazał informator tabloidu.

Dziennikarz już po pierwszym spotkaniu z Kasią był nią oczarowany. Co mówił?

Jak wyglądało pierwsze spotkanie Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego?

Prowadzący śniadaniówkę poznali się już cztery lata temu podczas nagrywania programu Czar par, co celnie zauważył Super Express. Maciej był jego gospodarzem, natomiast Kasia wraz z mężem wcielili się w jurorów. Mówi się, że już wtedy zauważono, że zaczęło między nimi iskrzyć, dzięki czemu otrzymali propozycję dołączenia do Pytania na śniadanie. Kurzajewski był bardzo podekscytowany tą informacją.

Cieszę się, że moją partnerką jest Kasia. Zdążyliśmy się już zgrać i polubić. To świetna dziewczyna, którą kocha cała Polska. Zaraża optymizmem, a przy tym jest profesjonalistką – czytamy na łamach tabloidu.

Kilka miesięcy temu w mediach pojawiły się głosy, że produkcja jednak nie jest zadowolona ze współpracy z aktorka. Wówczas dziennikarz stanął w jej obronie i bardzo ją zachwalał.

Cudownie się uśmiecha, ale też jest empatyczna, kiedy rozmawiamy o rzeczach ważnych, rzeczach, które nas bolą — podaje tabloid.

Zdaje się, że odkąd Kasia Cichopek jest singielką, ich relacje jeszcze bardziej się zacieśniły. Media ostatnio informowały, że była widziana pod jego domem, a także usiadła obok niego na gali rozdania Wiktorów 2022. Podczas wydarzenia chętnie ze sobą rozmawiali, a na ich twarzach malowały się uśmiechy. Gdyby tego było mało, sprawę rozwodową aktorki ma poprowadzić ta sama prawniczka, która dwa lata temu pomogła Kurzajewskiemu zakończyć małżeństwo.

Na razie zainteresowani nie odnieśli się do plotek. Maciej zapytany przez dziennikarza Super Expressu o relacje z koleżanką z pracy, szybko uciął dyskusję.

Proszę pana, nie komentuję tego. Poza tym, że pracujemy w jednym programie. Prowadzimy “Pytanie na śniadanie”.

Myślicie, że faktycznie są sobie tak bliscy, jak podają media?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Will Smith, Oscary 2022

Akademia Filmowa UKARAŁA Willa Smitha! Zapłacił wysoką cenę za uderzenie komika. Wiadomo co z jego Oscarem

365 dni: Ten dzień, fot. YouTube

Za kilka dni na Netflixie pojawi się kontynuacja „365 dni” Blanki Lipińskiej. Podglądamy, co tym razem producenci przygotowali dla widzów