w

SuperSuper

Kto pociesza Kasię Cichopek po rozstaniu z mężem? Tabloid podaje, że w kuluarach aż wrze od plotek. „Łączy ich coś więcej niż praca”

Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek świetnie radzi sobie po rozstaniu z mężem. Tabloid donosi, że spory wkład ma w to jej kolega z pracy. O kim mowa?

Katarzyna Cichopek jest jedną z najpopularniejszych gwiazd Telewizji Polskiej. Współpracę z nią podjęła jako nastolatka, dołączając do obsady serialu M jak miłość. W krótkim czasie zdobyła grono wiernych fanów, którzy mieli okazję obserwować, jak wyrasta na gwiazdę. Po latach ciężkiej pracy została doceniona i otrzymała posadę współprowadzącej Pytanie na śniadanie. Mimo że nie miała najłatwiejszych początek i spotkała się ze sporą krytyką ze strony widzów, udowodniła, że doskonale odnajduje się w tej roli.

Aktorka do niedawna wiodła szczęśliwe życie u boku Marcina Hakiela. Para doczekała się dwojga dzieci: syna Adama i córki Heleny. Internauci byli przekonani, że nic nie może stanąć na drodze do ich szczęścia, jednak bardzo się mylili. Małżonkowie kilka dni temu przekazali, że nie są już razem.

Drodzy, Podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie, prosimy o uszanowanie naszej i ich prywatności […].

Kto pociesza Kasię Cichopek po rozstaniu z Marcinem Hakielem?

Cichopek ograniczyła aktywność w mediach społecznościowych do niezbędnego minimum. Nie odnosi się do informacji na temat rozpadu jej małżeństwa i wydaje się, że żyje tak jak dawniej. Nieco gorzej znosi to Marcin, który zapisał się na terapię.

Tygodnik Na żywo nie wyklucza, że za dobre samopoczucie Kasi odpowiedzialny jest Maciej Kurzajewski, który okazuje jej ogromne wsparcie. Wspólnie prowadzą Pytanie na śniadanie, a tabloid ustalił, że utrzymują również kontakt poza planem zdjęciowym. Prezenter miał stać się powiernikiem jej największych sekretów.

Maciek wie, co przeżywa Kasia i jak ważne jest wsparcie w trudnych chwilach. Odbiera każdy jej telefon, odpisuje na każdą jej wiadomość i cierpliwie słucha. Dwa lata temu dostał podobną pomoc od przyjaciela – przekazało Na żywo.

Kurzajewski ma za sobą rozstanie z żoną, więc jak nikt inny rozumie, przez co przechodzi obecnie Cichopek. Tygodnik przekazał, że w kuluarach już od dłuższego czasu plotkuje się o ich relacji.

Maciek jest pod urokiem Cichopek, podziwia ją za wielką pracowitość i klasę. […] Za kulisami śniadaniówki już mówi się, że Kasię i Maćka łączy coś więcej niż praca – przekazał informator Na Żywo.

Na tę chwilę ani Katarzyna Cichopek nie zabrała głosu w tej sprawie. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na oficjalny komentarz.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez Oliwia

Margaret

Margaret już nie jest blondynką. Przeszła odważną metamorfozę. Tak krótkich włosów jeszcze nie miała

Władimir Putin

Ekspertka przeanalizowała mowę ciała Władimira Putina. Doszła do zaskakujących wniosków