w

Marcin Hakiel po rozstaniu musiał zacząć chodzić na terapię. To dlatego pozbył się ostatniej pamiątki po Katarzynie Cichopek?

Marcin Hakiel
Marcin Hakiel

Marcin Hakiel bardzo przeżywa rozstanie z Katarzyną Cichopek. Zdecydował się podjąć terapię, która pomoże mu stanąć na nogi. To jednak nie koniec zmian.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przez lata tworzyli jedną z najbardziej zgranych par w show-biznesie. Płomiennym uczuciem zapałali do siebie podczas przygotowań do Tańca z gwiazdami. Po trzech latach związku zdecydowali się wziąć ślub, a krótko po tym powitali na świecie syna, Adama i córkę, Helenę. Zdawało się, że nic nie jest w stanie stanąć na przeszkodzie do ich szczęścia, jednak ostatnio przekonaliśmy się, jak bardzo się myliliśmy. Małżonkowie kilka dni temu przekazali, że nie są już razem.

Drodzy, Podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie, prosimy o uszanowanie naszej i ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować. Katarzyna Cichopek-Hakiel i Marcin Hakiel — napisali we wspólnym oświadczeniu.

O ile Kasia zrobiła sobie po tym kilkudniową przerwę od social mediów, o tyle jej mąż zaczął regularnie udostępniać w sieci zdjęcia. Przy okazji pochwalił się też zewnętrzną przemianą.

Marcin Hakiel po rozstaniu z Kasią Cichopek zapisał się na terapię

Tancerz posiada grono wiernych fanów, którzy z zainteresowaniem śledzą jego poczynania w sieci. Szybko zauważyli, że w ostatnim czasie bardzo posmutniał. Podczas gdy jeszcze niedawno uśmiech nie schodził z jego ust, teraz w jego oczach maluje się cierpienie. Wielu z nich zdecydowało się okazać mu swoje wsparcie. Pod zdjęciami, które publikuje, zostawiają miłe komentarze i bardzo mu kibicują.

Hakiel potwierdził, że w jego życiu nie dzieje się najlepiej, zapisując się na terapię. Można zauważyć, że już po pierwszej sesji poczuł się lepiej.

Ten moment, kiedy wyjdziesz z sesji terapeutycznej i w głowie masz istny huragan myśli… – napisał pod najnowszym zdjęciem.

Marcin ostatnio po raz kolejny udostępnił swoim obserwatorom możliwość zadawania pytań, na które chętnie odpowiada. Jeszcze do niedawna można było zauważyć, że nosi na łańcuszku obrączkę, co dało fanom nadzieję na to, że uda im się pogodzić. Jedna z osób zdecydowała się go o to zapytać.

Dlaczego nosisz swoją obrączkę na szyi, skoro zdjąłeś z palca?

Okazuje się, że w ciągu ostatnich kilku dni wiele się w tej kwestii zmieniło.

Już nie noszę obrączki – odpowiedział.

Zastanawiający jest także fakt, że już od kilku dni na profilu Kasi nie pojawiają się zdjęcia i relacje z dziećmi. W trosce o ich prywatność nie udostępniała ich zbyt często, jednak od czasu do czasu można było dostrzec Adama i Helenkę u jej boku. Hakiel natomiast regularnie wrzuca do sieci ich wspólne fotki, a nawet pokazał, że razem z synem zaczęli trenować sztuki walki. Intrygujące jest to, że zapytany o to, o której godzinie chodzi spać, odpowiedział:

Jak położę dzieci i skończę pracę, staram się nie później niż 23.

Zważywszy na to, że Kasia niemal całe dnie spędza na planie zdjęciowym, niewykluczone, że mężczyzna wziął na swoje barki opiekę nad nimi.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska nadal jest singielką. Ma sprecyzowane oczekiwania co do przyszłego partnera

Edyta Górniak i Allan Krupa

Edyta Górniak sprawiła synowi wyjątkowy prezent z okazji 18. urodzin. Dzieci gwiazd mogą mu tylko pozazdrościć. O tym będzie głośno