w

HahaHaha

Edyta Górniak sprawiła synowi wyjątkowy prezent z okazji 18. urodzin. Dzieci gwiazd mogą mu tylko pozazdrościć. O tym będzie głośno

Edyta Górniak i Allan Krupa
Edyta Górniak i Allan Krupa

Jedyny syn Edyty Górniak, Allan Krupa, kończy 18 lat. Z tej okazji matka sprawiła mu wyjątkowy prezent. Mało która gwiazda ma taki gest.

Edyta Górniak jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Po raz pierwszy na scenie pojawiła się, gdy miała zaledwie 14 lat. Wystąpiła wówczas z założonym przez siebie zespołem System B. Cztery lata później odniosła pierwszy, spektakularny sukces. Została wyróżniona w koncercie Debiuty podczas 27. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. To otworzyło przed nią drzwi do kariery. Krótko po tym zaczęła występować jako aktorka musicalowa w Teatrze Dramatycznym w Warszawie. Rola w musicalu Metro przyniosła jej międzynarodową popularność, ponieważ trafił on aż na Broadway. W 1994 reprezentowała Polskę podczas konkursu Eurowizji. Rywalizację ukończyła na wysokim, drugim miejscu.

Górniak ma za sobą kilka medialnych związków. W przeszłości była związana z m.in. z Piotrem Kraśką, Robertem Kozyrą i Dariuszem Krupą, z którym doczekała się syna, Allana. Para zdecydowała się na ślub, jednak już po czterech latach od ceremonii artystka ogłosiła separację.

Edyta Górniak sprawiła synowi wyjątkowy prezent z okazji 18. urodzin

Edyta nigdy nie ukrywała, że ma bliskie relacje z synem, który jest jej oczkiem w głowie. Za nim wskoczyłaby w ogień i przychyliła mu nieba. Przyznała, że on mimo młodego wieku również bardzo się o nią troszczy. Niepokoi go fakt, że cały czas jest singielką, dlatego też na razie nie szuka dziewczyny.

On ma 17 lat. Pytam, dlaczego tak uważa. Odpowiedział: nie mogę się martwić o dwie kobiety, jedna mi wystarczy […] Martwi się, że nie ma przy mnie mężczyzny. Jak będzie, to pewnie on odpuści trochę – mówiła w rozmowie z Super Expressem.

Od tamtej rozmowy minęło kilka miesięcy. Allan już za kilka dni osiągnie pełnoletność i coraz poważniej zastanawia się nad swoją przyszłością. Nastolatek podziela jej pasję do muzyki. Choć nie ukrywa, że chciałby pełnić służbę w wojsku, równocześnie marzy o karierze w show-biznesie. To nie umknęło uwadze Górniak. Jak donosi Pomponik, z okazji urodzin umożliwiła mu nagranie debiutanckiego singla.

Pozwoliła mu na nagranie piosenki w profesjonalnym studiu i zapłaciła za nagranie teledysku – powiedziała informatorka tabloidu.

Krupa bardzo chce zaistnieć na scenie hip-hopowej. Sam napisał utwór, który zaprezentował matce. W pierwszej chwili była przerażona ilością przekleństw, jednak uznała, że utwór ma potencjał i zdecydowała się go wesprzeć w dążeniu do spełniania marzeń.

Wykonała kilka telefonów do ludzi z branży muzycznej, którzy są jej przyjaciółmi, i poleciła im jedynaka. Sprawy potoczyły się błyskawicznie – teledysk został już nagrany w Warszawie, a odmieniony Allan zaskoczył na planie nową wersją samego siebie. Mocno schudł i zmienił styl ubierania się na bardziej wysmakowany — komentowało źródło Pomponika.

Pomponik ustalił, że debiutancki singiel zostanie udostępniony w sieci w dniu urodzin Allana, czyli 27 marca. Jesteście ciekawi, jak sobie poradził?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Marcin Hakiel

Marcin Hakiel po rozstaniu musiał zacząć chodzić na terapię. To dlatego pozbył się ostatniej pamiątki po Katarzynie Cichopek?

Wołodymyr Zełenski

Polscy dziennikarze niewpuszczeni na spotkanie z Wołodymyrem Zełenskim. Oburzeniom nie ma końca. „Słabe to”