w

SuperSuper HahaHaha

Magdalena Zawadzka rozkochała w sobie Marka Kondrata! Romansowi przyglądał się Holoubek. „Mężowi było miło, że się podobam”

Magdalena Zawadzka - fot. Gillert/AKPA, Podlewski/AKPA
Magdalena Zawadzka - fot. Gillert/AKPA, Podlewski/AKPA

Magdalena Zawadzka przez całą swoją karierę flirtowała z mężczyznami. Miała ku temu predyspozycje – piękna, mądra, uzdolniona – wśród towarzystwa miała opinię femme fatale polskiego kina. Jednak to jej małżeństwo z Gustawem Holoubkiem stało się niegdyś tematem gorących plotek. Czy ich związkowi zaszkodziły liczne romanse?

Magdalena Zawadzka, zaraz obok Kaliny Jędrusik, uchodziła za pożeraczkę męskich serc. Na szklanym ekranie zadebiutowała w 1962 roku w filmie Spotkanie w Bajce, Jana Rybkowskiego. Największą popularność zdobyła kreując postać Basi Wołodyjowskiej w filmie Pan Wołodyjowski i serialu Przygody pana Michała. Występowała również na deskach teatru Scena Prezentacje w Warszawie. Aktorka prowadziła bujne życie towarzyskie, dlatego media hucznie rozpisywały się o jej kolejnych, sercowych podbojach.

Magdalena Zawadzka – fot. Niemiec/AKPA

Magdalena Zawadzka rozkochiwała w sobie kolegów po fachu

Zanim Magdalena poznała miłość swojego życia, związała się z Wiesławem Rutowiczem, którego poznała na planie filmu Późne popołudnie. Wiesław był szwenkierem, czyli drugim operatorem kamery na planie produkcji. Rutowicz był starszy od gwiazdy kina o ponad dekadę. Ich relacja po niedługim czasie rozpadła się. Para w trakcie swojego związku romansowała z innymi, Rutowicz z Kaliną Jędrusik, a Magdalena z Andrzejem Łapickim i Tadeuszem Łomnickim. Małżeństwo rozstało się z klasą, a sama aktorka zawsze bardzo pochlebnie wypowiada się o byłym mężu:

To był dobry i prawy człowiek.

Rutowicz często przymykał oko na wzajemne zaloty żony i jej amantów, ale gdy na drodze Magdaleny stanął Gustaw Holoubek, wiedział, że musi ustąpić:

Oddaję Cię w dobre ręce – żartował.

Aktorkę i starszego od niej o ponad 20 lat Gustawa połączyła wielka miłość. Jednak zszargana opinia gwiazdy Pana Wołodyjowskiego oraz duża różnica wieku między zakochanymi spowodowały w latach 70. lawinę plotek. Prasa interesowała się każdym aspektem życia pary. Nie wróżono im długiej przyszłości:

Rozpętały się wokół nas plotki i spekulacje, kto kogo pierwszy porzuci. Przyjaciele Gustawa stawiali na mnie. Uważali, że jestem dziewczyną, która z premedytacją rozkochuje w sobie mężczyzn, pobawi się nimi, a potem ich rzuca — napisała w swojej autobiografii, Gustaw i Ja.

Magdalena Zawadzka uwiodła młodego aktora

Pomimo ślubu z Holubkiem, Zawadzka nadal flirtowała z mężczyznami. Wkrótce aktorkę posądzono o romans z młodszym od niej o ponad 20 lat Markiem Kondratem. Niedoświadczony jeszcze wtedy aktor dołączył do teatru kierowanego przez ówczesnego męża Zawadzkiej. Para wyraźnie miała się ku sobie. Świadomy niezręcznej sytuacji Holubek przyglądał się tej relacji z bliska, ale nie wyrzucił Kondrata z teatru, a wręcz przeciwnie – okazywał mu dużo sympatii. Podobno nie czuł w młodym artyście konkurenta i czekał, aż zauroczenie obojga minie:

Gustaw był świadomy bliskiej relacji Marka z Magdą, lecz uważał, że nie jest ona zagrożeniem dla jego małżeństwa i postanowił zachować spokój, przeczekać – twierdzi anonimowa przyjaciółka Zawadzkiej.

Magdalena po urodzeniu dziecka zaczęła ignorować adoratorów i poświeciła się macierzyństwu oraz pielęgnowaniu swojego związku. Drugie małżeństwo aktorki przetrwało ponad trzy dekady.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez admin

Magdalena Stępień, Marcin Hakiel - fot. Instagram @magdalena__stepien @marcinhakiel

Plotki o romansie Magdy Stępień i Marcina Hakiela nie cichną! Paparazzi przyłapali ich razem na imprezie! Modelka wygadała się, co ich łączy

Sebastian Fabijański - fot. Instagram @sebastian.fabijanski.official

Sebastian Fabijański szczerze o swoich walkach w Fame MMA. „Nie jestem fighterem”. Czy ma specjalne warunki w umowie?