w

SuperSuper

Margaret już nie jest blondynką. Przeszła odważną metamorfozę. Tak krótkich włosów jeszcze nie miała

Margaret
Margaret

Margaret ostro zaszalała u fryzjera. Nie tylko zmieniła kolor włosów, ale i zdecydowała się na ostre cięcie. Jak teraz wygląda?

Margaret to popularna polska wokalistka, która jest aktywna zawodowo od 2006 roku, jednak na rynku muzycznym zadebiutowała 7 lat później minialbumem All I Need. Krążek promował singiel Thank You Very Much, który w krótkim czasie został okrzyknięty hitem, nie tylko w Polsce, ale i w Austrii, Niemczech oraz we Włoszech. W krótkim czasie zgromadziła wokół siebie grono wiernych fanów, którzy z zainteresowaniem obserwują, jak rozwija się w swojej branży.

Artystka bardzo wyróżnia się z tłumu. Na początku przez wszystkich była postrzegana, jako niezwykle sympatyczna dziewczyna, jednak z biegiem czasu i w tej kwestii zaczęła się zmieniać. Od maja 2019 roku prezentuje fanom odmieniony wizerunek. Obecnie wybiera wręcz futurystyczne stylizacje, które nie raz są bardzo wyzywające. Można powiedzieć, że przyzwyczaiła swoich fanów do zmian, jednak tym razem udało jej się ich zaskoczyć.

Margaret już nie jest blondynką

Margaret poprosiła ostatnio swoich obserwatorów na Instagramie o pomoc w doborze nowej fryzury. Udostępniła na TikToku i Instagramie nagranie, na którym mogliśmy zobaczyć jej zdjęcia we fryzurach w stylu retro.

Fani podejrzewali, że to jedynie żart z jej strony i w rzeczywistości nie dokona radykalnych zmian. Szybko jednak zostali wyprowadzeni z błędu. Artystka kilka godzin później nagrała filmik, na którym po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć ją odmienioną. Okazało się, że rzeczywiście ostro zaszalała. Nie tylko mocno skróciła końce, ale i przefarbowała się na rudo.

No i co, guys? Trzeba było się tak ze mnie śmiać w komentarzach? […] jestem ruda i krótka — powiedziała.

Trzeba przyznać, że w takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy. Koniecznie spójrzcie do galerii poniżej i dajcie znać, jak oceniacie jej przemianę.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Antek Królikowski, Joanna Opozda

Antek Królikowski przejął się chorobą synka. Interweniował u samego ordynatora oddziału

Katarzyna Cichopek

Kto pociesza Kasię Cichopek po rozstaniu z mężem? Tabloid podaje, że w kuluarach aż wrze od plotek. „Łączy ich coś więcej niż praca”