w

SuperSuper DramatDramat

Maciej Kurzajewski zdradził, co łączy go z Kasią Cichopek. Marcin Hakiel reaguje. Będzie kłótnia?

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski

Ostatnio pojawiły się głosy, że Maciej Kurzajewski wspiera Kasię Cichopek po rozstaniu z mężem. Jak komentuje ich relację?

Katarzyna Cichopek to jedna z najpopularniejszych gwiazd Telewizji Polskiej. Ze stacją współpracuje od ponad dwóch dekad, a wszystko zaczęło się, gdy dołączyła do obsady M jak miłość. Wątek, w którym gra jest jednym z głównych, dzięki czemu zyskała grono wiernych fanów, którzy z zainteresowaniem przyglądali się, jak wyrasta na gwiazdę. Publiczny nadawca zaczął dostrzegać drzemiący w niej potencjał i zaoferował jej możliwość prowadzenia Pytania na śniadanie. Ofertę przyjęła bez chwili zawahania, dzięki czemu teraz możemy oglądać ją także podczas dużych wydarzeń organizowanych przez stację.

Aktorka do niedawna wiodła udane życie u boku męża, Marcina Hakiela. Para poznała się 17 lat temu podczas przygotowań do Tańca z gwiazdami. W krótkim czasie zrodziło się między nimi płomienne uczucie, które zdecydowali się przypieczętować ślubem. W jednym z wywiadów Kasia przyznała, że miała spore wątpliwości i nie była pewna czy podejmuje słuszną decyzję.

To on nalegał na ślub, mnie małżeństwo nie było potrzebne do szczęścia. Miałam u boku mężczyznę, z którym lubiłam spędzać czas, podróżować i to mi wystarczyło. Uważałam, że jest dobrze tak, jak jest. Ale dla Marcina małżeństwo było ważne i w końcu mnie przekonał – tłumaczyła.

Mimo to zdawali się tworzyć szczęśliwe małżeństwo. Wiele wskazuje jednak na to, że były to tylko pozory, ponieważ na początku marca poinformowali o rozstaniu.

Maciej Kurzajewski o relacjach z Katarzyną Cichopek

Ostatnio media obiegła wieść, że Cichopek zwierza się ze swoich problemów Maciejowi Kurzajewskiemu. Zdaniem źródła Na żywo para prezenterów jest sobie bardzo bliska. Tabloid ustalił, że w kuluarach już od dłuższego czasu plotkuje się o ich relacji.

Maciek jest pod urokiem Cichopek, podziwia ją za wielką pracowitość i klasę. […] Za kulisami śniadaniówki już mówi się, że Kasię i Maćka łączy coś więcej niż praca – przekazał informator tabloidu.

Ostatnio oboje pojawili się na gali rozdania Wiktorów 2022. Usiedli na publiczności tuż obok siebie, a fotoreporterom udało się ich przyłapać na prowadzeniu ożywionych rozmów. Reporter Super Expressu zapytał dziennikarza, co łączy go z Kasią. Kurzajewski nie był skory do rozmowy.

Proszę pana, nie komentuję tego. Poza tym, że pracujemy w jednym programie. Prowadzimy „Pytanie na śniadanie”.

Przedstawiciel tabloidu zaczął dociekać, czy łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń i współpraca. W odpowiedzi usłyszał:

No, prowadzimy jeden program: „Pytanie na śniadanie”.

Super Express poprosił o komentarz Marcina Hakiela. Tancerz na wstępie rozmowy telefonicznej podkreślił, że nie rozmawia z mediami. Gdy usłyszał, że rzekomo ostatnio jego żona była widziana pod domem Maćka, miał westchnąć i odpowiedzieć ze smutkiem:

Bez komentarza.

Myślicie, że Kasię i Maćka naprawdę może łączyć coś więcej niż tylko praca?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Maja Hyży, Grzegorz Hyży

Maja Hyży jeszcze do niedawna darła koty z byłym mężem. Teraz otworzyła się na temat ich relacji. Zakopali topór wojenny?

Ilona Łepkowska, Antek Królikowski

Ilona Łepkowska ostro podsumowała Antka Królikowskiego. „Jest trochę pajacem”. Później było już tylko mocniej