w

Ilona Łepkowska ostro podsumowała Antka Królikowskiego. „Jest trochę pajacem”. Później było już tylko mocniej

Ilona Łepkowska, Antek Królikowski
Ilona Łepkowska, Antek Królikowski

Ilona Łepkowska zdecydowała się skomentować ostatnie wydarzenie w życiu Antka Królikowskiego. Chyba nie pała do niego szczególną sympatią.

Antek Królikowski od kilku tygodni ma nie najlepszą prasę. Wszystko to za sprawą głośnego rozstania z Joanną Opozdą. Małżonkowie jeszcze do niedawna zdawali się tworzyć zgrany duet, ale po ostatnich doniesieniach można przypuszczać, że była to jedynie gra pozorów. Krótko po tym, jak urodził się ich syn, Vincent, media obiegła wieść o ich rozstaniu. Informator Pudelka przekazał, że aktor w czasie, gdy jego żona była w ciąży, zaczął regularnie imprezować, oszukiwał ją, a także dopuścił się zdrady. Jak dotąd żadne z nich nie potwierdziło tych plotek, jednak wiele wskazuje na to, że Królikowski faktycznie zaczął układać sobie życie z nową partnerką.

Od tamtego czasu Antek jest ostro krytykowany nie tylko przez fanów, ale i osoby z branży. Tylko Katarzyna Skrzynecka i Dominika Tajner zdecydowały się stanąć w jego obronie. Pierwsza z nich przyznała, że zna historię rodziny Królikowskich z zupełnie innej strony i rzeczywistość wygląda trochę inaczej, niż przedstawiają to media.

Małgosia wspiera syna, jest to chyba całkowicie zrozumiałe. Ja znam ich historię od zupełnie innej strony, niż wersje medialne, prasowe. Znam też wiele obliczy historii prawdziwej, więc myślę, że ci, którzy powinni się tym zająć, rozwiążą to w słusznym kierunku. […] Czasami rzeczywistość wygląda zupełnie odwrotnie, niż chce to widzieć prasa. Wierzcie mi  – powiedziała Party.

Teraz głos w tej sprawie zabrała Ilona Łepkowska, która ostro podsumowała zachowanie aktora.

Ilona Łepkowska o Antku Królikowskim

Zachowanie Antka Królikowskiego stało się powodem do krytyki, a jego nazwisko regularnie przewija się na wszystkich portalach plotkarskich. Ostatnio jego żona wraz z synkiem trafiła do szpitala, a w tym czasie on skupiał się niemalże tylko na swoim życiu prywatnym. Raz poinformował, że wybrał się do placówki, by porozmawiać z ordynatorem o stanie zdrowia chłopca.

Nic więc dziwnego, że także Ilona Łepkowska zdecydowała się wypowiedzieć na jego temat. W rozmowie z Jastrząb Post przyznała, że wieść o rozstaniu z żoną, która dopiero co urodziła, była szokująca.

Nie wiem, jak między nimi było. Na pewno rozstanie ze świeżo poślubioną żoną, która dopiero co urodziła dziecko, jest dosyć szokujące – powiedziała w rozmowie z reporterką tabloidu.

Scenarzystka przyznała, że miała okazję oglądać program Przez Atlantyk, który był kręcony w czasie, gdy Joanna Opozda była jeszcze w ciąży. W jej ocenie aktor nie raz zachowywał się bardzo nieodpowiedzialnie.

Nawet jak obejrzałam jeden czy dwa odcinki programu Przez Atlantyk, to on się cały czas wygłupia, jest trochę pajacem. To nie jest potrzebne, bo jest już dużym chłopcem. Jak był młodym chłopakiem, to można było taką formę istnienia publicznego przyjąć. Ale jest mężczyzną, jest ojcem, pora trochę wydorośleć.

Łepkowska zauważyła, że w Antku drzemie spory potencjał, jednak nie rozwija się tak, jak powinien. Zdradziła, nad czym powinien jeszcze popracować.

Uważam, że ma potencjał, natomiast sądzę, że trochę nie rozwija się, jak przypuszczałabym, że mógłby. Myślę, że troszkę powinien więcej popracować nad warsztatem etc. Ale na pewno nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. […] Oby tylko nie roztrwonił swojej kariery w takich wygłupach i dosyć nieodpowiedzialnych zachowaniach, bo byłoby szkoda.

Jak sądzicie, czy Ilona Łepkowska nie oceniła Antka Królikowskiego zbyt surowo?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski

Maciej Kurzajewski zdradził, co łączy go z Kasią Cichopek. Marcin Hakiel reaguje. Będzie kłótnia?

Wyciekła rozmowa z rosyjskim dowódcą. „Mam dość tych telefonów”. Nie uwierzycie, co rozkazał swoim żołnierzom