w

Katarzyna Skrzynecka BRONI Antka Królikowskiego. „Ja znam ich historię od zupełnie innej strony”

Katarzyna Skrzynecka, Antek Królikowski
Katarzyna Skrzynecka, Antek Królikowski

Katarzyna Skrzynecka ma bliskie relacje Małgorzatą Królikowską-Ostrowską. Wiele wskazuje na to, że aktorki chętnie zdradzają sobie sekrety. Dlaczego Skrzynecka tak broni Królikowskiego i jego rodzinę?

Katarzyna Skrzynecka to aktorka, piosenkarka i prezenterka telewizyjna, która debiutowała na dużym ekranie w 1985 roku rolą w filmie Pewnego letniego dnia. Wielokrotnie występowała także na deskach teatru. Na swoim koncie ma występy w kilku popularnych spektaklach, do których zaliczyć można m.in. Metro, Evita i Chicago. Widzowie mogą ją także kojarzyć z seriali: Wow, Bulionerzy czy Kopciuszek.

Skrzynecka odniosła sukces także w życiu prywatnym. W 2009 roku wyszła za mąż za Marcina Łopuckiego, z którym wychowuje ich wspólną córkę, Alikię Ilię. Aktorka cieszy się dobrą prasą, choć sporadycznie zarzuca się jej retuszowanie zdjęć udostępnianych w social mediach. Mimo to zarówno w sieci, jak i w show-biznesie cieszy się bardzo dobrą, wręcz nieposzlakowaną opinią.

Katarzyna Skrzynecka broni Antka Królikowskiego

Z wymienionego wcześniej względu ma wielu przyjaciół w branży. W przeszłości żyła w bardzo bliskich relacjach z Pawłem Królikowskim oraz jego żoną, Małgorzatą Królikowską-Ostrowską. Po nagłej śmierci aktora nadal pozostają w bardzo bliskich stosunkach.

Ja gram dość często z Małgosią Królikowską razem w teatrze. Uwielbiam z Małgosią pracować, jest cudowną osobą, bezgranicznie i cudownie oddaną swojej rodzinie — tłumaczyła w rozmowie z Party.

Niestety ród Królikowski ostatnio nie cieszy się zbyt dobrą opinią w mediach. Wszytko za sprawą Antka Królikowskiego i jego głośnego rozstania z żoną, Joanną Opozdą. Gdy na świat przyszło ich pierwsze wspólne dziecko, na jaw wyszło, że aktor od dłuższego czasu miał zdradzać ją z sąsiadką, do której odszedł. Na tę chwilę żadne z nich nie zdecydowało się skomentować plotek, jednak w mediach cały czas przybywa nowych dowodów świadczących o tym, że ich małżeństwo to już przeszłość.

Internauci nie szczędzą słów krytyki pod adresem Królikowskiego, jednak zdaniem Katarzyny, rzeczywistość wygląda zgoła inaczej, niż to przedstawia prasa.

Małgosia wspiera syna, jest to chyba całkowicie zrozumiałe. Ja znam ich historię od zupełnie innej strony, niż wersje medialne, prasowe. Znam też wiele obliczy historii prawdziwej, więc myślę, że ci, którzy powinni się tym zająć, rozwiążą to w słusznym kierunku. […] Czasami rzeczywistość wygląda zupełnie odwrotnie, niż chce to widzieć prasa. Wierzcie mi  – powiedziała Party.

Jak myślicie, dlaczego Antek i Joanna tak długo zwlekają z wydaniem oficjalnego oświadczenia w tej sprawie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Dane ponad 600 agentów Kremla działających w Europie UJAWNIONE! Ukraińcy opublikowali listę

Will Smith

[VIDEO] Will Smith ma problemy z agresją! Chris Rock to niejedyna osoba, która została przez niego spoliczkowana na oczach tysięcy ludzi.