w

Katarzyna Skrzynecka pokazała się bez makijażu, filtrów i wachlarza rzęs. W pierwszej chwili ciężko ją rozpoznać (ZDJĘCIA)

Katarzyna Skrzynecka - fot. Instagram @katarzyna_skrzynecka_official
Katarzyna Skrzynecka - fot. Instagram @katarzyna_skrzynecka_official

Katarzyna Skrzynecka przygotowuje się do występów w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Ostatnio wrzuciła do sieci kilka zakulisowych zdjęć, na których nie ma ani grama makijażu. W pierwszej chwili ciężko ją rozpoznać.

Katarzyna Skrzynecka ma za sobą trudny czas. Gdy władzę w Polsacie przejął Edward Miszczak, pożegnała się z posadą jurorki w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Widzowie głośno krytykowali tę decyzję, ponieważ odebrano im jedną z niewielu okazji do tego, by zobaczyć ją na szklanym ekranie. Na szczęście już po kilku miesiącach wyszło na jaw, że wróci do show, lecz jako jedna z uczestniczek edycji specjalnej. Wkrótce będzie miała okazję znowu podjąć rywalizację o wygraną, ale tym razem ze zwycięzcami poprzednich odsłon.

Katarzyna Skrzynecka pokazała się bez makijażu

Trzeba przyznać, że produkcja ustawiła poprzeczkę wysoko i niewykluczone, że najnowsza edycja programu pobije rekordy oglądalności. W najnowszym wpisie Katarzyna poinformowała, że próby ruszyły i wymagają od uczestników sporego poświęcenia. Aby pogodzić zobowiązania Złotej ósemki, prace na planie rozpoczynają się już w środku nocy.

Zaczęło się, zmęczona, ale szczęśliwa. Próby charakteryzacji… próby muzyczne… próby kostiumów i choreografii, próby kamerowe w @telewizja.cyfrowy.polsat. Aby skoordynować naszą gold 8-kę bardzo zapracowanych pozytywnych wariatów, start pracy w studio to 02:45 nocą, a koniec takiej doby dla niektórych około 23:30. Chyba że któreś gna o 17:30 do teatru, by zagrać swoje wieczorne spektakle – to wtedy wyjątkowo wcześniej

– przekazała.

Korzystając z okazji, wrzuciła na Instagram kilka zakulisowych fotografii. Choć zazwyczaj pokazuje się fanom w pełnym makijażu i z nałożonymi filtrami, tym razem mogliśmy zobaczyć ją w naturalnym wydaniu. W pierwszej chwili naprawdę ciężko ją rozpoznać. Obserwatorzy jednak zgodnie twierdzą, że i tak wygląda fenomenalnie.

  • Jak piękna również bez make-upu. Powodzenia.
  • Kasiu śliczna… teraz wyglądasz przepięknie.
  • Ło matko, jaka laseczka.
  • Szok. Jak charakteryzacja zmienia.
  • Kocham w makijażu! Uwielbiam BEZ!
  • Ja pani nie poznaję i pani ładnie wygląda, jak róża.

A wy poznalibyście Kasię w wersji sauté?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Kayah, The Voice of Poland - fot. Instagram @kayah_official

Kayah wróci do „The Voice of Poland”?! „Góra” oczekuje od Rinke Rooyensa gruntownych zmian. „Fani show ją lubili”

Kuba Wojewódzki, Janusz Palikot - fot. Gałązka, Piętka Mieszko/AKPA

Janusz Palikot w swojej książce rozpisał się o ORIENTACJI Kuby Wojewódzkiego i jego skąpstwie. „Czy jest gejem?”