w

DramatDramat

Katarzyna Skrzynecka pokazała się w bikini i zaapelowała do fanek. „Grubsza wcale nie musi oznaczać nieapetyczna” (ZDJĘCIA)

Katarzyna Skrzynecka fot. AKPA/Gałązka & Instagram @katarzyna_skrzynecka_official
Katarzyna Skrzynecka fot. AKPA/Gałązka & Instagram @katarzyna_skrzynecka_official

Katarzyna Skrzynecka postanowiła podkreślić rolę samoakceptacji i opublikowała zdjęcia z wakacji, na których pozuje w stroju kąpielowym. Celebrytka zwróciła się do internautów: „Moja mama zawsze mawiała…”

Katarzyna Skrzynecka jest jedną z najpopularniejszych aktorek filmowych i teatralnych w Polsce. Na początku tego roku Skrzynecka niespodziewanie została zwolniona z roli jurorki w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” Polsatu.

Obecnie celebrytka wraz z mężem i nastoletnią córką wypoczywa na Sardynii, gdzie korzystają ze słonecznej pogody. Rodzina kąpie się w błękitnej wodzie, jak i odkrywa cuda natury – Skrzynecka wraz z najbliższymi zobaczyła między innymi jedną z największych jaskiń morskich w Europie.

W związku z trwającymi właśnie wakacjami na profilu Skrzyneckiej dużo częściej pojawiają się zdjęcia w bikini. Niestety, są one pożywką dla hejterów, którzy za wszelką cenę starają się dopiec celebrytce. Aktorka zdaje się jednak nie przejmować uwagami, co podkreśliła w sowim ostatnim poście.

Katarzyna Skrzynecka o samoakceptacji

Skrzynecka zignorowała złośliwe komentarze i zwróciła uwagę na te, które są pozytywne. Na przekór hejterom Katarzyna opublikowała kolejne zdjęcia w stroju kąpielowym i podziękowała za wszystkie miłe słowa.

Dziękuję serdecznie wszystkim Paniom i Państwu, znajomym i nieznajomym, którzy napisaliście życzliwe serdeczne słowa o mojej akceptacji dla własnego wieku i figury , która wszak „S” nie jest…czasem nawet nie „M” tu i ówdzie… – rozpoczęła.

Aktorka postanowiła przytoczyć słowa swojej rodzicielki.

Moja mama, która była babeczką o znacznie jeszcze okrąglejszych wymiarach niż ja, zawsze mawiała: „Grubsza wcale nie musi oznaczać nieapetyczna”. Trzeba umieć ładnie i z gracją nosić takie ciało, jakie się ma i umiejętnie je ubrać, by było kobiece i zmysłowe… – podkreśliła Skrzynecka.

Na koniec celebrytka zdradziła swój sposób na optyczne wyszczuplenie sylwetki oraz pozdrowiła wszystkich obserwatorów.

Kostium plażowy lub sukienka „dzielone na pół” pionowo kolorem tkaniny częstokroć dobrze robią optycznie pełniejszej figurze. Jak na 52 lata – i tak nie jest źle. Wszystkiego miłego wakacyjnie życzę i Szczupłym, i Grubszym – zaznaczyła.

Wpis Skrzyneckiej został ciepło odebrany przez fanki i natychmiast pojawiły się komplementy pod jej adresem.

Piękna kobieta i super babka ;

Na szczęście rozmiar nie stanowi o szczęściu ;

Należy Pani do najpiękniejszych Polek i piękno wcale nie musi oznaczać rozmiaru S – czytamy.

fot. Instagram @katarzyna_skrzynecka_official
fot. Instagram @katarzyna_skrzynecka_official
fot. Instagram @katarzyna_skrzynecka_official

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Gerard i Iwona - fot. Instagram @sanatorium_milosci_tvp

Gwiazdy „Sanatorium miłości” wzięły ślub! Iwona i Gerard TAK się bawili! „Ach co to był za ślub”

Whitney Houston i Robyn Crawford - fot. Screenshot YouTube @TODAY, @whitneyhustonmusic

Whitney Houston miała ROMANS z asystentką Robyn Crawford?! Na jaw wyszły zaskakujące fakty z życia gwiazdy