w

Gwiazdy „Sanatorium miłości” wzięły ślub! Iwona i Gerard TAK się bawili! „Ach co to był za ślub”

Gerard i Iwona - fot. Instagram @sanatorium_milosci_tvp
Gerard i Iwona - fot. Instagram @sanatorium_milosci_tvp

Sanatorium miłości jest jednym z najpopularniejszych programów rozrywkowych w telewizji. To tam seniorzy szukają miłości i dobrej zabawy. Kolejna para powiedziała sobie sakramentalne tak. Gerard i Iwona mieli ślub, jak z bajki.

Jednym z najpopularniejszych programów Telewizji Polskiej jest Sanatorium miłości. Show, będące telenowelą dokumentalną doczekało się już sześciu edycji. To tam seniorzy szukają swojej drugiej połówki. W programie bierze udział 12 uczestników – 6 kobiet i 6 mężczyzn. Wspólnie spędzają czas, dobrze się bawią i biorą udział w różnych aktywnościach przygotowanych dla nich przez producentów i prowadzącą Martę Manowską.

Okazuje się, że z powodzeniem udaje im się odnaleźć miłość w show. Kolejna para zalegalizowała swój związek. Tym razem widzowie mogli zobaczyć ślub Gerarda i Iwony. To dopiero był bajkowy ślub.

Ślub Iwony i Gerarda z Sanatorium miłości

Dotychczas na ślubnym kobiercu stanęło już kilka par programu. Szlak przetarli Adam i Marta Siewierscy, a także Władysław i Maria czy Jola i Darek. Teraz przyszła pora na kolejną parę. W sobotę odbyła się ceremonia ślubna Iwony i Gerarda, których można było zobaczyć w 2. edycji show.

Ach, co to był za ślub! Iwona i Gerard, uczestnicy 2. edycji #SanatoriumMiłości dziś powiedzieli sobie TAK. Nowożeńcom gratulujemy z całego serca. A Was zapraszamy do składania życzeń! – brzmiał post na oficjalnym profilu programu.

Ślub odbył się w Zamku Królewskim w Niepołomicach. Na wydarzeniu bawiło się 70 osób, w tym znajome twarze z programu. Uroczystość była wystawna, państwo młodzi przyjechali eleganckim autem w stylu Crueli De Mon. Pan młody postawiła na klasyczny garnitur, a panna młoda wybrała długą białą suknię z koronkową górą. Prezentowali się elegancko. Nie zabrakło także białych kwiatów jako akcesoriów i dekoracji.

Zobaczcie, jak wyglądała impreza na filmiku i fotkach.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Weronika Bielik fot. Instagram @veronicabielik

Weronika Bielik była zmuszona usunąć implanty piersi! „Ich stan był gorszy, niż spodziewał się chirurg”

Katarzyna Skrzynecka fot. AKPA/Gałązka & Instagram @katarzyna_skrzynecka_official

Katarzyna Skrzynecka pokazała się w bikini i zaapelowała do fanek. „Grubsza wcale nie musi oznaczać nieapetyczna” (ZDJĘCIA)