w

Fanka oskarżyła Katarzynę Skrzynecką o to, że poprawiła sobie usta. Gwiazda postanowiła odpowiedzieć: „No niestety”

Katarzyna Skrzynecka - fot. Instagram @katarzyna_skrzynecka_official
Katarzyna Skrzynecka - fot. Instagram @katarzyna_skrzynecka_official

Katarzyna Skrzynecka chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach. To tam pochwaliła się zdjęciami z urlopu. Jedna z fanek wytknęła jej, że poprawiła sobie usta. Gwiazda postanowiła dosadnie odpowiedzieć na zarzut.

Katarzyna Skrzynecka jest znana ze szklanego ekranu od wielu lat. Przez długi czas zasiadała w jury programu Twoja twarz brzmi znajomo, z którego została zwolniona w efekcie zmian wprowadzanych przez dyrektora Miszczaka. Wiele osób kojarzy ją także z seriali i filmów, jak Na dobre i na złe, Podróż na wschód, Królowa złodziei, Bulionerzy czy Kogel Mogel.

Aktorka jest równie aktywna zawodowo, jak i w mediach społecznościowych. To tam chętnie dzieli się z fanami kadrami z planów filmowych i życia prywatnego. W nim spełnia się w roli żony i matki. W 2009 roku poślubiła mistrza fitnessu Polski i Europy Marcina Łopuckiego. Para doczekała się córki Alikii. Z poprzedniego związku męża mają też córkę Paulę. Ostatnio cała rodzina wybrała się na wspólne wakacje, a zdjęciami z nich gwiazda pochwaliła się na swoim profilu. Jednak z fanek nie była zachwycona fotkami.

Katarzyna Skrzynecka odpowiada fance

Aktorka postanowiła relacjonować rodzinne wakacje w Grecji na swoim profilu w mediach społecznościowych. Można tam zobaczyć wiele zdjęć z córką i mężem czy kadry pięknych widoków, ale nie zabrakło też selfie. Te nie wszystkim się spodobały.

Po co pani robiła te usta — napisała jedna z fanek.

Skrzynecka nie pozostawiła komentarza bez odpowiedzi. Należy ona do grona gwiazd, które chętnie wchodzą w interakcje ze swoimi obserwatorami i nie boją się mówić, co myślą.

No niestety nie zgadła Pani. Nie „zrobiłam sobie” ust i nigdy nie „zrobię” – odpisała.

Aktorka zaprzeczyła, że poprawiała cokolwiek w swojej urodzie. Znana jest ona ze swojego naturalnego wyglądu. Nie boi się także pokazywać w wersji bez makijażu. Chętnie też pokazuje swoją sylwetkę. Fani często komplementują ją za świetny wygląd w takim wieku i tym razem nie zgodzili się z negatywnym komentarzem, zasypując gwiazdę miłymi słowami.

  • Kasiu wyglądasz obłędnie – ja po prostu uwielbiam Cię.
  • Kasiu jesteś mega piękną, seksowną, apetyczną i przede wszystkim inteligentną dojrzałą kobietą!
  • Wreszcie zgrabna kobieta, a nie jakiś szkielet! Super! Perfect po prostu!
  • Świetnie Pani wygląda w tym stroju!
  • Pani Kasiu, jest Pani tak piękna kobietą, idealna figura, cudna buźka, wspaniały talent i to ciepło bijące z Pani oczów. Życzę wszystkiego co najlepsze!
  • Ślicznie!
  • Wygląda Pani olśniewająco.

Czy też zastanawialiście się, czy aktorka kombinowała coś przy ustach? Z którą stroną się zgadzacie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski - fot. AKPA

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski jednak się NIE ROZWODZĄ?! Rozprawę ODWOŁANO w ostatniej chwili!

Sebastian Fabijański - fot. AKPA

Ile Sebastian Fabijański dostał za JEDNĄ walkę w federacji freak fightowej? Tabloid ujawnia kwotę. Może się zakręcić w głowie