w

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski jednak się NIE ROZWODZĄ?! Rozprawę ODWOŁANO w ostatniej chwili!

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski - fot. AKPA
Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski - fot. AKPA

To właśnie dzisiaj, 4 września 2023 roku małżeństwo Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego miało formalnie stać się przeszłością. Nikt jednak nie spodziewał się tego, co wydarzyło się na kilka minut przed rozprawą. Co się stało?

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski swego czasu tworzyli jedno z najpiękniejszych małżeństw w polskim show-biznesie, a niektórzy określali ich mianem power couple. Poznali się w 2013 roku i szybko zrodziło się między nimi uczucie. 30 lipca 2016 roku oficjalnie zostali małżeństwem, a trzy lata później powitali na świecie córeczkę, Helenę. Długo ukrywali tę wiadomość przed światem, ale gdy już wyszło na jaw, że zostaną rodzicami, fani jeszcze goręcej im kibicowali.

Absolutnie jestem świadoma swojej roli w show biznesie […]. Nie wyobrażałam sobie, że mogę funkcjonować w show biznesie, ale tak się ułożyło moje życie, że weszłam w to totalnie świadomie i totalnie świadomie weszliśmy z Piotrkiem w taką rolę power couple i świetnie się bawiliśmy — powiedziała w Dzień dobry TVN.

Pojawienie się dziecka jednak nie było w stanie scementować ich relacji. Z racji tego, że często publikowali w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia, nikt nie sądził, że mogą przechodzić kryzys. Gdy ogłosili, że się rozstają, internauci byli w niemałym szoku. Wszyscy zaczęli zastanawiać się, co wydarzyło się w ich życiu i nawet zapewnienia o tym, że ich uczucie się wypaliło, nie były w stanie uciszyć plotek.

Nie brakowało osób, które wierzyły, że to chwilowy kryzys i wkrótce dadzą sobie drugą szansę. Tak się jednak nie stało. Piotr w niedługim czasie ogłosił nowy związek i coraz chętniej pokazywał się z partnerką na imprezach branżowych. Z kolei Katarzyna stara się trzymać z dala od blasku fleszy i póki co nie wiadomo, czy jest zakochana.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski jednak się nie rozwodzą?

Po wielu domysłach Warnke w końcu zdecydowała się głośno powiedzieć, że powodem ich rozstania był m.in. fakt, że wcześniej nie chciała mieć dzieci. Dopiero po jakimś czasie jego marzenie stało się również jej i na świecie pojawiła się ich córeczka.

Jak ustalił Super Express, w oczekiwaniu na rozwód dogadali się między sobą w kwestii podziału majątku i opieki nad Helenką. Można było odnieść wrażenie, że rozstali się w pokojowych stosunkach i konsekwentnie unikali darcia kotów w mediach.

W poniedziałek 4 września 2023 roku w Sądzie Okręgowym w Warszawie o godzinie 8:40 miała odbyć się ich rozprawa rozwodowa. Przeznaczono na nią jedynie 20 minut, dlatego zdaje się, że miała to być jedynie formalność. Na miejscu pojawili się dziennikarze, w tym reporter Plotka, który pod salą przeżył prawdziwe zaskoczenie. Okazało się, że rozprawa została odwołana i to w ostatniej chwili. Z kolei Super Express od sekcji prasowej dowiedział się, że przeniesiono ją na październik. Nie podano jednak konkretnej daty, ponieważ rozprawa prowadzona jest z wyłączoną jawnością, wobec powyższego wszelkie informacje nie mogą być udostępnione. Co ciekawe, rzekomo ma ona odbyć się w innym sądzie.

Myślicie, że jednak nie dogadali się we wszystkich kwestiach?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Klaudia Halejcio - fot. Instagram @klaudiahalejcio

Klaudia Halejcio wrzuciła nagranie, które oburzyło internautów. Jej partner udał, że KOPNĄŁ dziecko. „Nie do końca śmieszne” (WIDEO)

Katarzyna Skrzynecka - fot. Instagram @katarzyna_skrzynecka_official

Fanka oskarżyła Katarzynę Skrzynecką o to, że poprawiła sobie usta. Gwiazda postanowiła odpowiedzieć: „No niestety”