w

Klaudia Halejcio wrzuciła nagranie, które oburzyło internautów. Jej partner udał, że KOPNĄŁ dziecko. „Nie do końca śmieszne” (WIDEO)

Klaudia Halejcio - fot. Instagram @klaudiahalejcio
Klaudia Halejcio - fot. Instagram @klaudiahalejcio

Klaudia Halejcio słynie ze swojej internetowej twórczości i choć oferowane przez nią materiały są naprawdę wysokiej jakości, nie wszystkim podobają się jej pomysły. Wraz z nadejściem nowego roku szkolnego opublikowała zabawne nagranie, ale nie wszyscy wybuchli śmiechem. W komentarzach rozpętała się burza. Celebrytka już zabrała głos.

Klaudia Halejcio to aktorka, jednak o wiele większą rozpoznawalność zapewniła jej działalność w mediach społecznościowych. Od kilku lat w pocie czoła pracuje nad nowymi treściami na swoim profilu na Instagramie, dzięki czemu zgromadziła ponad 800 tysięcy obserwatorów, dzięki czemu obecnie jest jedną z najpopularniejszych influencerek w polskim internecie. Firmy zabiegają o współpracę z nią, ponieważ jej komediowy content zawsze przyciąga sporą widownię.

Halejcio przyciąga do siebie ludzi, a najbliżsi przyjaciele chętnie pojawiają się na publikowanych przez nią nagraniach. Od pewnego czasu możemy oglądać na nich również jej narzeczonego, z którym doczekała się córeczki, Nel. Ostatnio postanowili wrzucić do sieci nagranie, z okazji nadchodzącego roku szkolnego. Mimo że ich pociecha dopiero za kilka lat rozpocznie edukację, to już teraz zdają się jak nikt inny rozumieć problemu rodziców dzieci w wieku szkolnym.

Klaudia Halejcio udaje, że kopie dziecko. Internauci zniesmaczeni jej postawą

Wielu rodziców z niecierpliwością czekało na wrzesień, by nieco odetchnąć od codziennych obowiązków. Klaudia wraz z narzeczonym wpadli więc na pomysł, by przygotować zabawne wideo, na którym przygotowują dziecko do pierwszego dnia w szkole.

Na nagraniu widzimy m.in., jak budzą dziewczynkę, polewając jej twarz wodą, następnie influencerka rzuca w jej kierunku kanapki, przy czym kilkoma z nich trafiła w głowę. Później przyszli małżonkowie odprawili ją za drzwi, a gdy tylko się odwróciła, partner celebrytki na niby kopnął ją na rozpęd. Zadowoleni z tego jak sobie poradzili, wznieśli toast, ale wtedy między nimi pojawiła się ich mała córeczka.

Jutro wreszcie nadchodzi ten długo wyczekiwany dzień – kiedy dzieci wracają do szkoły i dom staje się strefą wolności! Popraw humor przyjaciółce, która również odzyskuje wolność, oddając pociechę do klasy. #BackToSchool. Najwspanialszy dzień w roku.

Mimo że wiele internautek pękało ze śmiechu, oglądając ten krótki filmik, nie wszystkim spodobała się jego realizacja. Kilka kobiet napisało w komentarzach, że to, co zrobili, nie jest zabawne.

  • Wiem, że żart ale ten kopniak w dziecko nie do końca śmieszny.
  • Też się zastanawiam, czy może mam inne poczucie humoru. No dla mnie to średnio śmieszne.
  • Z tym rzucaniem w dziecko i kopaniem na końcu. Hmmm… chyba mam inne poczucie humoru.

Halejcio nie przeszła obok tych wpisów obojętnie i na ostatnich z nich zareagowała. Wyjaśniła, że ich to rozbawiło, ale liczą się z tym, że nie każdy ma takie poczucie humoru jak oni.

To jest totalnie nasz humor. Oczywiście, rozumiem, że każdy ma swoje poczucie humoru. Na moim kanale rzeczywiście wszystko jest nadawane z grubą kreską, więc nie każdy musi się w tym odnajdywać.

A wy co sądzicie? Przesadzili?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Steve Harwell - fot. Instagram @smashmouthofficial

Steve Harwell z zespołu Smash Mouth na łożu śmierci. Menadżer potwierdza, że zostało mu około tygodnia życia

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski - fot. AKPA

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski jednak się NIE ROZWODZĄ?! Rozprawę ODWOŁANO w ostatniej chwili!