w

Klaudia Halejcio znowu wraca do tematu ślubu. W końcu odsłoniła pierwsze szczegóły. „Termin jest znany”

Klaudia Halejcio z partnerem - fot. screenshot Instagram @klaudiahalejcio
Klaudia Halejcio z partnerem - fot. screenshot Instagram @klaudiahalejcio

Klaudia Halejcio od dłuższego czasu jest zaręczona. Jej wielki dzień jest coraz bliżej, a gwiazda już rozpoczęła przygotowania. Postanowiła zdradzić pierwsze szczegóły na temat ślubu.

Klaudia Halejcio zyskała sławę jako aktorka, choć obecnie bardziej spełnia się w roli influencerki. W mediach społecznościowych jest bardzo aktywna. Jednak poza pracą i nagrywaniem zabawnych filmików, ma ręce pełne roboty także w życiu prywatnym. Gwiazda przygotowuje się do ważnego wydarzenia w swoim życiu — ślubu.

Aktorka od kilku lat spotyka się z przedsiębiorcą Oskarem Wojciechowskim. Para zaręczyła się w tym roku. Halejcio pokazała nawet, jak wyglądały ich zaręczyny. Nie boi się ona publicznie pokazywać i mówić o swoich ukochanym.

Mój Oskar inwestuje bardzo dużo w swoje projekty, firmy, które już ma i które przynoszą mu zyski. To jest człowiek, który ma misję, naprawdę. Czasem sobie myślę: Po co ty tyle pracujesz? Mógłbyś połowę. […] On wymyślił projekt i on nad nim pracuje już parę lat. Ma dwie takie swoje perełki, z którymi chce podbić świat. W ten sposób się realizuje… – powiedziała w rozmowie z Party.

Para doczekała się także córki, którą nazwali Nel. Gwiazda postanowiła podzielić się z fanami informacją, jak idą im przygotowania do oficjalnego zostania rodziną w świetle prawa. Wiemy, od czego aktorka zaczęła.

Klaudia Halejcio planuje wesele

Aktorka jest w związku od kilku lat, a od kilku miesięcy jest zaręczona z obecnym parterem. Od tego czasu media powracają do tematu jej ślubu, o którym gwiazda niewiele dotychczas mówiła. Okazuje się jednak, że już rozpoczęła przygotowania i to od bardzo istotnej sprawy.

Już pierwszy krok za mną. Byłam na pierwszych przymiarkach sukni, może jeszcze nie ostatecznych, ale już mniej więcej termin jest znany, więc kroki są poczynione. Nie powiem, jaka data ani czy Polska, czy zagranica. Ale na pewno przed ślubem coś zagaję, będę chciała się pochwalić — opowiadała dla Jastrząb Post.

Halejcio nie chce zdradzić na razie daty ani miejsca ceremonii. Jednak zapewnia, że przed ślubem na pewno będzie chciała się pochwalić fanom. Okazuje się także, że ma już dokładny plan, jak będzie wyglądała ta ważna impreza.

Nie ma takiego wesela, do którego mogłabym porównać nasze, bo my chcemy wesele bardzo kameralne. Chcemy je zrobić w takim najbliższym i kameralnym gronie, czyli najbliżsi przyjaciele, więc to na pewno nie będzie nic hucznego na 300 osób, nie będziemy zapraszać wszystkich, tylko te osoby, które są dla nas bliskie. To od zawsze było moje marzenie, żeby przeżyć to tak dla siebie. Robimy ten ślub dla nas i mam nadzieję, że to się spełni — mówiła.

Aktorka planuje wraz z mężem kameralną ceremonię. Wesele ma być jedynie dla najbliższych, czyli dla rodziny i przyjaciół. Gwiazda rozważa także współprace barterowe, ponieważ otrzymała wiele ofert w związku ze ślubem.

Myślicie, że Halejcio pochwali się niedługo suknią?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Daniel Martyniuk - fot. screenshot Instagram @danielmartyniuk89

Daniel Martyniuk po występie na własnym ślubie nabiera wiatru w żagle! Zagrał dla fanów prywatny koncert akompaniując na ukulele. Tata będzie dumny? (WIDEO)

Nieudane zaręczyny podbijają TikToka - fot. screenshot TikTok @_jennyy4

Była świadkiem, jak jej syn oświadcza się ukochanej. W kulminacyjnym momencie wszystko zniszczyła! Nagranie podbija internet (WIDEO)