w

Była świadkiem, jak jej syn oświadcza się ukochanej. W kulminacyjnym momencie wszystko zniszczyła! Nagranie podbija internet (WIDEO)

Nieudane zaręczyny podbijają TikToka - fot. screenshot TikTok @_jennyy4
Nieudane zaręczyny podbijają TikToka - fot. screenshot TikTok @_jennyy4

Nadchodzi ten magiczny moment, kiedy serce bije mocniej, a emocje sięgają zenitu. Zaręczyny – chwila, która zapisuje się w pamięci na zawsze. Niestety tej parze towarzyszył wyjątkowy pech, pod postacią mamy chłopaka. Miała tylko jedno zadanie, a i tak zniszczyła tę wspaniałą chwilę. Co zrobiła?

Zaręczyny, czyli obietnica wspólnego życia w miłości i zrozumieniu, to niezwykle istotny krok w drodze ku małżeństwu. To chwila, w której niewielki pierścionek staje się symbolem bezgranicznej miłości i gotowości do wspólnego pokonywania życiowych trudności. Oświadczyny są jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu zakochanych, a panowie nieźle się głowią, by sprawić, żeby ten moment był dla ich partnerek wyjątkowy.

Zniszczyła oświadczyny syna. Nagranie bije rekordy popularności w internecie

Ten chłopak stanął na wysokości zadania i zabrał swoją partnerkę na wakacje do Rzymu. Pewnego dnia, wybrał się z Jenny na Plac Świętego Piotra w Watykanie. Nic nie było przypadkiem — to właśnie tam chciał zapytać, czy zostanie jego żoną.

Para zabrała ze sobą rodziców mężczyzny, którzy wcześniej zostali wtajemniczeni w jego plan i byli jednym z jego ogniw. Zakochani udali się w okolice fontanny, wręczyli im telefony komórkowe i poprosili, by ich nagrali. Wiele wskazuje na to, że zamierzali nagrać jeden z trendów na TikToku.

Zakochani stanęli ramię w ramię, a gdy rozbrzmiała muzyka, w takt podali sobie dłonie. Chwilę później chłopak obrócił się do partnerki bokiem i zaczął klękać. Co było dalej? Tego nie wiemy, ponieważ jego mama przez chwilę nieuwagi przełączyła kamerę i zamiast nagrać syna proszącego Jenny o rękę, zrobiła duże zbliżenie na siebie. Ciężko stwierdzić, w którym momencie zorientowała się, co zrobiła, ponieważ w pełnym słońcu ekran smartfona mógł nie być aż tak czytelny. Mimo wszystko widać, że bardzo się zestresowała.

Rozbawiona tą sytuacją Jenny postanowiła opublikować wideo na TikToku. Podpisała je:

POV: Twój chłopak dał mamie telefon, żeby nagrała oświadczyny.

Nagranie w krótkim czasie zaczęło podbijać platformę. Do tej pory zdobyło ponad 10,5 miliona wyświetleń! Pod nim zaroiło się też od komentarzy. Internauci pękają ze śmiechu, choć nie brakuje też oburzonych osób, które twierdzą, że przez swoją nieuwagę, zniszczyła najpiękniejszy dzień w życiu syna.

  • Ta idealna teściowa.
  • Ta panika na jej twarzy. Lol, gratulacje!
  • To przełknięcie na końcu, gdy zorientowała się, co zrobiła.
  • Wszystko, co miała zrobić, to trzymać telefon!
  • Nie ma opcji. Jakim cudem to się przekręciło!
  • Byłabym wściekła.
  • Miała tylko jedno zadanie…
  • Ten stres w jej oczach.
  • Widać moment, w którym jej dusza opuściła ciało! Biedactwo.

Poniżej możecie zobaczyć nagranie.

@_jennyy4 she was trying her best!!🫶🏽😭 #engagement #proposal ♬ original sound – EX7STENCE™

Na szczęście sytuacja została uratowana, a przyczynił się do tego przyszły teść Jenny. Jemu udało się nagrać całe oświadczyny, bez żadnych przygód po drodze. Wkurzylibyście się, gdyby to was spotkała taka niespodzianka?

@_jennyy4 Replying to @SmellDeezMugs ♬ original sound – jenniferaraujo737
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Klaudia Halejcio z partnerem - fot. screenshot Instagram @klaudiahalejcio

Klaudia Halejcio znowu wraca do tematu ślubu. W końcu odsłoniła pierwsze szczegóły. „Termin jest znany”

Pogrzeb Patrycji Widery - fot. Instagram @widupa

Pogrzeb Patrycji Widery. Tłumy przyszły pożegnać 24-letnią TikTokerkę [TRANSMISJA NA ŻYWO]