w

Pogrzeb Patrycji Widery. Tłumy przyszły pożegnać 24-letnią TikTokerkę [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Pogrzeb Patrycji Widery - fot. Instagram @widupa
Pogrzeb Patrycji Widery - fot. Instagram @widupa

Nie żyje Patrycja Widera. 24-letnia TikTokerka i aktorka odeszła nagle po ciężkiej walce z chorobą. W piątek 17 listopada odbył się jej pogrzeb. Uroczystości żałobne były transmitowane na żywo. Tłumy zgromadziły się, by pożegnać influencerkę.

Patrycja Widera nie żyje. 24-latka była popularną TikTokerką, która od kilku lat publikowała na platformie zabawne filmiki. Przez ten czas udało jej się zgromadzić ponad 1,5 miliona obserwatorów. Na swoim koncie miała również rolę w serialu Pułapka, w którym zagrała u boku takich gwiazd jak Agata Kulesza, Leszek Lichota, Joanna Kulig czy Kinga Preis. Widzowie mogą ją również kojarzyć ze Szkoły. Od niedawna zajmowała się również tworzeniem muzyki i z sukcesem zaczynała nagrywać utwory disco polo.

Influencerka pod koniec października trafiła do szpitala. Nie chciała zdradzić, co się stało, lecz zakomunikowała obserwatorom, że lekarze dawali jej niskie szanse na przeżycie. Mimo to była gotowa podjąć walkę, co nie było dla niej łatwe, bowiem jak przyznała w jednym z ostatnich wpisów na Instagramie, przeżyła coś okropnego. Internauci bardzo jej kibicowali i wierzyli, że z tego wyjdzie. Niestety kilka dni później dotarła do nas przykra informacja.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Patrycja Widera (@widupa)

Patrycja Widera nie żyje

Informację o śmierci Patrycji jako pierwszy przekazał jej przyjaciel, Sebastian Kowalczyk, który pozostawał w kontakcie z jej mamą.

Dziś już Ciebie nie ma, ale nadejdzie dzień, kiedy się spotkamy i będziemy szczęśliwi na wieki S.K za zgodą mamy informuje, że @widupa z nami już nie ma, ale u góry jest szczęśliwa, uszanujmy prywatność rodziny — napisał.

On także opublikował w mediach społecznościowych informację, że ostatnie pożegnanie influencerki odbędzie się w piątek 17 listopada w Piekarach Śląskich.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sebastian Kowalczyk (@sebastiankowalczykkk)

Pogrzeb Patrycji Widery

Pogrzeb odbył się 17 listopada 2023 roku w Bazylice Najświętszej Marii Panny w Piekarach Śląskich. W pierwszej kolejności, o godzinie 8:45 bliscy mogli odmówić modlitwy w intencji zmarłej w kaplicy na Rajskim Placu. Następnie żałobnicy udali się do kościoła, w którym o 9:15 rozpoczęła się msza żałobna, która była transmitowana na żywo na kanale Bazyliki Piekary na YouTube.

Tego dnia w Piekarach Śląskich zgromadził się tłumy żałobników. Wśród nich byli nie tylko członkowie rodziny, ale też przyjaciele Patrycji oraz wielu influencerów, z którymi miała okazję się poznać.

Rodzina, za pośrednictwem księdza prowadzącego mszę, zwróciła się do żałobników:

Wasza obecność dodaje nam wszystkim otuchy i siły w tym jakże trudnym dla nas momencie. Czasu spędzonego z tymi, których kochamy, nigdy nie jest za dużo, jak mawiała poetka. To prawda, nie jsteśmy w stanie zatrzymać czasu, a tym bardziej go cofnąć. Musimy jednak pamiętać, że wspomnienie jest również formą spotkania. Patrycja była wspaniałą, młodą osobą. Pod powłoką przebojowej dziewczyny, kryła się prawdziwa ona. Empatyczna, pełna miłości, wrażliwa, chętna nieść pomoc. Jej uśmiech powodował, że świat jaśniał. Zarażała optymizmem, dawała radość, wielu dzięki niej spojrzało na życie z nadzieją. Pozytywnie szalona, zwariowana, za to ją kochaliśmy.

Zaraz po tym duszpasterz zacytował słowa mamy influencerki, z którą miała bardzo bliskie relacje. Nie raz panie publikowały w mediach społecznościowych wspólne filmy, na których widać było nie tylko miłość, ale i wielką radość. Pani Kasia w łamiących serce słowach pożegnała się z ukochaną córką.

Pożegnanie Patrycji przez mamę zaczniemy od cytatu z Kochanowskiego. Wielkieś mi uczyniła pustki w domu moim, moja droga córeczko tym zniknieniem swoim. Tak, Patrysiu. Ciężko  mi bez Ciebie. Byłaś moim największym skarbem, moją małą córeczką. Dawałaś radość, czasem smutek, gdy martwiłam się o ciebie, jak to mama. Byłaś wszystkim dla mnie i dla dziadków, z którymi kilka lat mieszkałyśmy. Pod swoim zdjęciem na Instagramie, żegnając się z babcią, napisałaś: babcia, obiecuję ci, ze jak tam do ciebie polecę, to powiemy było warto. Teraz możecie już sobie to powiedzieć. Twoje życie stanowiło dla mnie drogowskaz, który na zawsze pozostanie w mojej pamięci. Dziekuję skarbie, że byłaś moją córką. Kocham cię bardzo i na zawsze.

Następnie ksiądz pożegnał w imieniu Patrycji jej rodzinę, przyjaciół, fanów oraz całą społeczność TikToka. Podziękowano również wszystkim, którzy wsparli zbiórkę na pogrzeb 24-latki.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Nieudane zaręczyny podbijają TikToka - fot. screenshot TikTok @_jennyy4

Była świadkiem, jak jej syn oświadcza się ukochanej. W kulminacyjnym momencie wszystko zniszczyła! Nagranie podbija internet (WIDEO)

Waldemar - fot. screenshot Youtube @Rolnikszukazonyoficjalny

Reżyser „Rolnik szuka żony” szczerze powiedział, co myśli o Waldemarze. „Mieliśmy trudne momenty”