w

Reżyser „Rolnik szuka żony” szczerze powiedział, co myśli o Waldemarze. „Mieliśmy trudne momenty”

Waldemar - fot. screenshot Youtube @Rolnikszukazonyoficjalny
Waldemar - fot. screenshot Youtube @Rolnikszukazonyoficjalny

Program Rolnik szuka żony trwa w najlepsze, a w 10. edycji nie brakuje emocji. Największą sensacją show jest Waldemar, którego zachowanie według widzów pozostawia wiele do życzenia. Sytuację postanowił ocenić sam reżyser. Co tak naprawdę myśli o kontrowersyjnym uczestniku?

Rolnik szuka żony doczekał się już 10. edycji. Program od lat cieszy się dużym zainteresowaniem widzów. Jak w każdej odsłonie i w obecnej nie brakuje zwrotów akcji i emocji. Największe kontrowersje wzbudza jednak Waldemar. 41-latek pochodzący spod Pakości w ostatnim czasie mocno nagrabił sobie u widzów, ale też i u uczestników.

W trakcie programu wyszło na jaw, że jest w związku z tajemniczą kobietą, choć właśnie szuka miłości życia w show. W dodatku fanom nie spodobało się jego zachowanie wobec Ewy, która miała niedawno odesłać go z niczym, jak zdradził jeden z jej sąsiadów. Waldemar stał się szybko sensacją edycji, będą zamieszany w największe skandale tej serii. Sam reżyser postanowił zabrać głos w sprawie i powiedzieć, co o nim myśli.

Waldemar i Ewa - fot. screenshot Youtube @Rolnikszukazonyoficjalny
Waldemar i Ewa – fot. screenshot Youtube @Rolnikszukazonyoficjalny

Reżyser programu o Waldemarze

Konrad Smuga zajmuje się produkcją show od lat. To właśnie on ma pogląd z pierwszej ręki na zachowanie uczestników, jako reżyser programu. Okazuje się, że na temat Waldemara ma konkretne zdanie, ale zupełnie inne, niż mogłoby się wydawać.

Każda edycja ma bohatera, na którym zawiesza się uwaga. W tej edycji to jest Waldemar. Jest wspaniałym człowiekiem, choć jak wszyscy wiedzą, mieliśmy trudne momenty. Polecam obejrzenie serii do końca, bo mogą być niespodzianki — powiedział dla Faktu.

Reżyser nie tylko uważa, że to wspaniały człowiek, ale nawet go polubił. Według niego uczestnik nie zasłużył na taki hejt, jaki na niego spada.

Waldemar popełnił trochę błędów. Był kochany i chwalony na początku, a teraz ma złe notowania. Oczywiście można go krytykować, ale nie krytykujmy za rzeczy, które nam samym zdarza się robić. Też nam się zdarza nie mówić prawdy, zmieniać zdanie. To, że Waldemar jest w telewizji, sprawia, że jest hejtowany. Bohaterów moich programów zawsze uczulam na hejt.

Według Smugi hejt wywołany jest w dużej mierze tym, że rolnik po prostu występuje w telewizji. Nie uważa on, że zrobił coś tak karygodnego, co nie zdarzyłoby się też innym w życiu. Nie rozumie on tak ogromnej krytyki wobec Waldemara, a jednocześnie nie ma zamiaru w żaden sposób go wybielać na siłę. Jednak uczestnik swój największy błąd, czyli oszukiwanie pań i umawianie się z kimś poza programem, już naprawił i zostało mu wybaczone. Najwyraźniej nie przez wszystkich, bo widzowie wciąż nie pałają do niego sympatią.

Myślicie, że Waldemar zaskarbi sobie jeszcze serca widzów?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Pogrzeb Patrycji Widery - fot. Instagram @widupa

Pogrzeb Patrycji Widery. Tłumy przyszły pożegnać 24-letnią TikTokerkę [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Justyna Kowalczyk-Tekieli, Kacper Tekieli - fot. Krzemiński Jordan/AKPA, Instagram @kacpertekieli

Pogrążona w żałobie Justyna Kowalczyk wspomina męża po sześciu miesiącach od jego śmierci. „Brakuje go w każdym oddechu”