w

Pogrążona w żałobie Justyna Kowalczyk wspomina męża po sześciu miesiącach od jego śmierci. „Brakuje go w każdym oddechu”

Justyna Kowalczyk-Tekieli, Kacper Tekieli - fot. Krzemiński Jordan/AKPA, Instagram @kacpertekieli
Justyna Kowalczyk-Tekieli, Kacper Tekieli - fot. Krzemiński Jordan/AKPA, Instagram @kacpertekieli

Pół roku temu życie Justyny Kowalczyk wywróciło się do góry nogami. Jej ukochany mąż, Kacper Tekieli zginął w szwajcarskich Alpach. Właśnie minęło pół roku od tragedii, która wstrząsnęła całą Polską. Z tej okazji opublikowała łamiący serce wpis.

Justyna Kowalczyk niegdyś odnosiła niebywałe sukcesy w narciarstwie biegowym. Sport pochłaniał zdecydowaną większość jej czasu, dlatego też plany związane z założeniem rodziny zepchnęła na boczny tor. Wszystko zmieniło się w chwili, gdy w jej życiu pojawił się Kacper Tekieli. To on okazał się idealnym kandydatem na męża. W 2020 roku wzięli ślub, a rok później powitali na świecie ukochanego syna, Hugo.

Wiedli szczęśliwe życie do czasu tragedii, która zmieniła wszystko bezpowrotnie. 17 maja 2023 roku Tekieli zginął w lawinie na szczycie Jungfrau w Szwajcarii. Jego ciało odnaleziono następnego dnia. Smutną informację potwierdziła wówczas Kowalczyk, publikując w mediach społecznościowych łamiący serce wpis, który opatrzyła wspólnym zdjęciem wykonanym w ukochanych górach.

Był moim wszystkim — napisała.

Od tego tragicznego wydarzenia właśnie minął rok, a na profilu Justyny pojawił się nowy wpis.

Justyna Kowalczyk wspomina męża pół roku po jego śmierci

Na krótki czas sportsmenka usunęła się w cień, by z dala od wszystkich przeżyć żałobę. Gdy emocje nieco opadły, zaczęła publikować nowe zdjęcia i filmy, poprzez które pielęgnuje pamięć o ukochanym oraz dzieli się wspomnieniami. Niegdyś złożyła mu obietnicę, że wraz z synkiem zobaczą świat i konsekwentnie to realizuje.

Będziemy zwiedzać świat i zdobywać szczyty. Będziemy na każdą minutę zachłanni jak on. […] Przyznaję mu rację: życie jest za krótkie, by się pierdołami przejmować. Perspektywa mi się zupełnie zmieniła 

17 listopada 2023 roku minęło dokładnie pół roku od śmierci Kacpra. Tego dnia na profilu Kowalczyk pojawiło się nowe zdjęcie alpinisty, które opatrzyła krótkim, acz wymownym podpisem, dając wyraz dojmującej tęsknocie.

Pół roku. Brakuje go w każdym oddechu — napisała.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Waldemar - fot. screenshot Youtube @Rolnikszukazonyoficjalny

Reżyser „Rolnik szuka żony” szczerze powiedział, co myśli o Waldemarze. „Mieliśmy trudne momenty”

Doda - fot. screenshot Instagram @dodaqueen

Doda rozgadała się o swoim życiu miłosnym. Zdradziła, że pierwszy raz przeżyła z DZIEWCZYNĄ! „Byłam zakochana”