w

Doda rozgadała się o swoim życiu miłosnym. Zdradziła, że pierwszy raz przeżyła z DZIEWCZYNĄ! „Byłam zakochana”

Doda - fot. screenshot Instagram @dodaqueen
Doda - fot. screenshot Instagram @dodaqueen

Doda jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej sceny muzycznej. W dodatku jedną z najbarwniejszych. Nie boi się mówić, co myśli i być szczera do bólu przed kamerami. Teraz postanowiła zdradzić szczegóły swojego życia miłosnego. Opowiedziała przy tym o pierwszym razie.

Doda jest obecna w polskim show-biznesie od dawna, ale swoją wzmożoną aktywność w mediach wznowiła dopiero jakiś czas temu. Od tego czasu nie przestaje zaskakiwać. Ostatnio spełniała się na szklanym ekranie we własnym Dream Show. Jednak program nie okazał się takim sukcesem, na jaki wszyscy liczyli.

Niezmiennie w centrum zainteresowania mediów pozostaje życie prywatne, a szczególnie miłosne gwiazdy. W tym na przestrzeni miesięcy sporo się działo. Fani spekulowali, że między wokalistką i Smolastym coś zaiskrzyło podczas nagrywania wspólnych kawałków. Wcześniej głośno było o jej relacji z Dariuszem Pachutem, której wzloty i upadki mogliśmy śledzić w mediach społecznościowych i popularnych serwisach plotkarskich. Okazuje się, że życie miłosne piosenkarki jest jeszcze barwniejsze, niż się mogło wydawać. Kiedyś bowiem była z dziewczyną.

Iza była moją miłością, chodziłyśmy za rękę, całowałyśmy się i pływałyśmy kajakami. Miałam kolczyki w pępku, nosie i w języku. Odpaliłam też wrotki w te wakacje. Ona była specyficzna — wyznała dla Party.

Doda postanowiła opowiedzieć więcej o swojej miłości do dziewczyny. Panie łączyła szczególna więź, jak się okazuje.

Doda wspomina swój pierwszy raz

Wokalistka ma na swoim koncie wiele burzliwych związków, w tym także nieudane zaręczyny z innym muzykiem. Okazuje się, że swoją miłosną przygodę rozpoczęła wcześnie, bo w wieku zaledwie 13 lat przeżyła swój pierwszy raz. W dodatku był on bardzo wyjątkowy, ponieważ jej partnerką była dziewczyna.

Straciłam z nią dziewictwo (przyp. red. Iza). Byłam zakochana w dziewczynie — powiedziała w wywiadzie dla Hejt Parku.

Artystka przyznała, że nie miała dla niej znaczenia płeć drugiej osoby. Ona zwyczajnie była zakochana w człowieku, a ten okazał się akurat dziewczyną. Z powodu miłości zdecydowała się na taki ruch. Dziś bardzo miło wspomina te chwile.

Spodziewaliście się tego? Czy pamiętacie swój pierwszy raz?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Justyna Kowalczyk-Tekieli, Kacper Tekieli - fot. Krzemiński Jordan/AKPA, Instagram @kacpertekieli

Pogrążona w żałobie Justyna Kowalczyk wspomina męża po sześciu miesiącach od jego śmierci. „Brakuje go w każdym oddechu”

Edward Miszczak - fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Edward Miszczak po porażkach w Polsacie przejdzie do TVP?! Tabloid ujawnił treść jego SMS-a