w

SuperSuper DramatDramat HahaHaha

Nowe show Dody niewypałem? Edyta Górniak podsumowuje program. „Widz decyduje, co jest dla niego interesujące”

Edyta Górniak, Doda - fot. @edytagorniak @dodaqueen
Edyta Górniak, Doda - fot. @edytagorniak @dodaqueen

Doda nie ma czasu na odpoczynek. Właśnie jest w trakcie realizowania swojego najnowszego show, ukazującego kulisy trasy koncertowej. Jednak program nie przyciągnął przed telewizory tłumów, jak oczekiwano. Edyta Górniak postanowiła skomentować, co za tym stoi.

Doda odkąd powróciła do show-biznesu pozostaje bardzo aktywna. Nie tylko muzycznie, ale także rozrywkowo. Artystka wydała nowy album, ponownie zaczęła koncertować, a nawet doczekała się swojego programu telewizyjnego. Jednak na tym nie skończyła. Show okazało się na tyle popularne, że wokalistka otrzymała kolejne reality z sobą samą w roli głównej.

Okazuje się jednak, że zakończenie związku i skupienie się przede wszystkim na przygotowaniach do programu nie przyniosły takich skutków, jak oczekiwano. Doda. Dream Show ma niską oglądalność. Niższą nawet, niż program Edyty Górniak My way, w którym można było zobaczyć, jak ta uczy się do i zdaje prawo jazdy. Sama gwiazda postanowiła zabrać głos w sprawie i ocenić projekt Dody.

Jeśli jeszcze nie widzieliście, zobaczcie zapowiedź programu poniżej.

Edyta Górniak o nowym show Dody

Nie od dziś wiadomo, że dwie artystki się nie lubią i konflikt między nimi nigdy nie znalazł ostatecznego zakończenia. Od czasu do czasu jednak mają ze sobą styczność, a także z tym, co obie robią. W końcu obracają się w tej samej branży. Nic dziwnego, że starsza piosenkarka słyszała o nowym projekcie Dody. Miała przy tym także własne zdanie w temacie.

Nie wiem, czy to prawda, że się dużo gorzej ogląda od mojego. Miałabym kilka pomysłów na nowe rality-show. To indywidualna kwestia ludzi, którzy chcą uczestniczyć w czyimś życiu bądź nie. Nie widziałam tego, co ona teraz zrobiła. Widz decyduje, co jest dla niego interesujące. Tu nie ma patentu. Czasami to też kwestia szczęścia. Myślę, że stacja nie zaniedbała promocji. Nie wiem — tak odpowiem dyplomatycznie — powiedziała Górniak dla Plotka.

Diwa przyznała, że nie śledzi nowego show koleżanki. Nie uważa jednak, że za porażkę odpowiada niewystarczająca promocja. Według niej to kwestia szczęścia i trafienia w gust widzów, czy show się dobrze przyjmie. Tym razem jednak tak nie było. Doda. Dream Show cieszy się bowiem dużo niższą oglądalnością, niż poprzedni program wokalistki. Spadek oglądalności względem 12 kroków do miłości to blisko 309 tysięcy widzów.

Czy Wam podoba się nowe reality show Dody?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

2 komentarzy

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Marcin Hakiel - fot. Instagram @marcinhakiel

Była uczestniczka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zrugała Hakiela! Poszło o wpisy na Instagramie. Tancerz odpowiada

Grzegorz Krychowiak, Robert Lewandowski - fot. Instagram @_rl9 @grzegorz.krychowiak

Piłkarze żegnają Krychowiaka. Nie zabrakło emocjonalnych wpisów. Szczesny przebił resztę drużyny. „Nie powiem o tobie miłego słowa”