w

Była uczestniczka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zrugała Hakiela! Poszło o wpisy na Instagramie. Tancerz odpowiada

Marcin Hakiel - fot. Instagram @marcinhakiel
Marcin Hakiel - fot. Instagram @marcinhakiel

Marcin Hakiel przechodzi ostatnio burzliwy czas w życiu. Jednak ciągłe zmiany nie przeszkadzają mu przed kontynuowaniem aktywności w mediach społecznościowych, a wręcz przeciwnie — udziela się tam jeszcze chętniej. Ostatnie posty jednak nie przypadły wszystkim do gustu.

Marcin Hakiel pozostaje w centrum zainteresowania. Do niedawna o tancerzu mówiono głównie w kontekście jego konfliktu z byłą żoną Katarzyną Cichopek. Zdecydowanie w jego życiu miłosnym sporo się działo w ostatnim czasie. Przez długi czas spotykał się z tajemniczą Dominiką, ale para rozstała się niespodziewanie. Jednak Hakiel długo nie czekał, by znaleźć kolejną miłość.

Sporo także zmieniło się, gdy chodzi o jego aktywność w mediach społecznościowych. Od jakiegoś czasu tancerz regularnie jest tam widziany i chętnie dzieli się filmikami ze swoimi tanecznymi umiejętnościami. To właśnie ostatnie rolki nie przypadły do gustu innej celebrytce, która postanowiła dać upust swojemu niezadowoleniu.

Marcin Hakiel skrytykowany

Tancerz niedawno wrzucił na swój profil filmik, gdzie pokazuje wraz z dwiema instruktorkami krótki układ. Miało to na celu promocję jego szkoły tańca. Zapewne ku zdziwieniu choreografa, filmik spotkał się ze sporą krytyką. Głos zabrała także była uczestniczka Ślubu od pierwszego wejrzenia Anita Szydłowska.

A ja się zastanawiam — dlaczego zawodowy tancerz nagrywa takie rolki, zamiast być polskim @derekhough? To też taneczne reelsy, ale na zupełnie innym poziomie. Nie widzę, żeby to sprawiało prawdziwą przyjemność i dawało satysfakcję, ale może się mylę? – napisała w komentarzu.

Była uczestniczka reality show sama jest tancerką od lat. Specjalizuje się w tańcu towarzyskim i pracuje jako instruktorka oraz konsultantka. O ile jej komentarz był bardziej zaczepny i motywujący, to głosy internautów były już bardziej gorzkie.

  • Sztywno jak w prosektorium; Straszny typ.
  • Tam jest zawsze pusto ilekroć nie przechodzę (kilka razy dziennie).

Też uważacie, że Hakiela stać na więcej?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Britney Spears - fot. Instagram @britneyspears

Britney Spears z uśmiechem WYMACHUJE NOŻAMI podczas tańca. Fani są przerażeni. „Ona potrzebuje pomocy” (WIDEO)

Edyta Górniak, Doda - fot. @edytagorniak @dodaqueen

Nowe show Dody niewypałem? Edyta Górniak podsumowuje program. „Widz decyduje, co jest dla niego interesujące”