w

Britney Spears z uśmiechem WYMACHUJE NOŻAMI podczas tańca. Fani są przerażeni. „Ona potrzebuje pomocy” (WIDEO)

Britney Spears - fot. Instagram @britneyspears
Britney Spears - fot. Instagram @britneyspears

Odkąd Britney Spears uwolniła się spod ojcowskiej kurateli, na jej profilach społecznościowych często pojawiają się niepokojące treści. Mogłoby się wydawać, że próbuje w ten sposób pokazać niezależność, ale zaczyna to wyglądać nie tylko niepokojąco, ale i niebezpiecznie. Do ostatniego filmiku tanecznego użyła ostrych rekwizytów.

Britney Spears była niegdyś ikoną muzyki pop, przez wielu nazywana księżniczką tego gatunku. Teraz jednak media częściej rozpisują się o jej życiu prywatnym niż karierze. Fani mieli nadzieję, że po uwolnieniu spod kurateli ojca, artystka w końcu zazna spokoju. Nic jednak na to nie wskazuje. Niedawno w sieci pojawiły się informacje o jej rozwodzie z Samem Asgharim. Ich małżeństwo trwało zaledwie 14 miesięcy. Nie wiadomo, czy to odbiło się na piosenkarce, ale treści, które publikuje w sieci, zaczynają coraz bardziej martwić internautów.

Britney Spears tańczy z nożami w rękach

Wokalistka już od dawna wrzuca na swój Instagram filmiki taneczne. Różnią się one jednak od umiejętności, które wiele lat temu pokazywała na scenie. Ruchy Spears na nagraniach często wyglądają na przypadkowe i niezwiązane z podkładem muzycznym. Celebrytka często jest bardzo skąpo ubrana, ma nieuczesane włosy i mocne makijaże.

Zaraz po ogłoszeniu jej rozwodu, opublikowała wideo, na którym obcy mężczyzna liże ją po udzie. Następnie artystka wygina się na łóżku naga, zasłaniając się tylko kawałkiem pościeli.

Ostatnio Britney przeszła sama siebie. Ubrana w krótką pomarańczową bluzeczkę w białe kropki eksponującą dekolt i brzuch oraz dół od bikini, tańczyła, wymachując nożami. Bardzo szybkie ruchy ostrymi rekwizytami wzbudziły niepokój fanów. Grozy dodał fakt, że wokół 42-latki biegały trzy małe pieski. Wiele osób oburzyło się, że może im się przypadkiem stać krzywda. Zwierzęta chyba same zrozumiały, że lepiej się odsunąć, bo pospiesznie usunęły się spod nóg artystki.

Sama zainteresowana opatrzyła nagranie opisem, który miał uspokoić wszystkie zmartwione osoby.

Zaczęłam dzisiaj bawić się nożami w kuchni! Nie martwcie się, to NIE są prawdziwe noże! Zbliża się Halloween! – wyjaśnia.

Wielu internautów nie jest jednak co do tego przekonanych, a poczynania gwiazdy w sieci wzbudzają coraz więcej skrajnych emocji.

Jest się czym martwić?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Michał Piróg - fot. Instagram @michalpirog

Michał Piróg ostro skomentował aferę kapłanów z Dąbrowy Górniczej. „Jesteście WSTYDEM I BÓLEM”

Marcin Hakiel - fot. Instagram @marcinhakiel

Była uczestniczka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zrugała Hakiela! Poszło o wpisy na Instagramie. Tancerz odpowiada