w

Wyszło na jaw, kim jest reżyser, który wulgarnie zrugał Dodę. To przyjaciel Górniak?! „Nie jest traktowana na równi z Edytą”

Mikołaj Dobrowolski, Doda - fot. screenshot YouTube @RadioOpole, Instastories @dodaqueen
Mikołaj Dobrowolski, Doda - fot. screenshot YouTube @RadioOpole, Instastories @dodaqueen

W poniedziałkowe popołudnie Doda opublikowała w sieci wideo, na którym zapłakana opowiedziała, jak została potraktowana przez reżysera podczas przygotowań do występu w Opolu. Tabloidy ustaliły, kim jest mężczyzna i dlaczego mógł się tak zachować. Pożegna się z pracą w TVP?

Doda od początku kariery mierzy się z krytyką i nieprzychylnymi komentarzami ze strony internautów i osób z branży. Choć wiele osób na jej miejscu już dawno by się poddało, ona idzie jak burza i odnosi kolejne sukcesy zawodowe. Można odnieść wrażenie, że hejt spływa po niej jak po kaczce, ale w rzeczywistości niektóre słowa bardzo ją ranią, tak było podczas przygotowań do festiwalu w Opolu.

Wokalistka w poniedziałkowe popołudnie wrzuciła na Instastories nagranie, którego nikt się nie spodziewał. Targały nią tak silne emocje, że nie była w stanie ukryć swoich łez. Jak wyjaśniła, podczas nagrań wizualizacji do piątkowego występu, reżyser potraktował ją z góry i zaczął się na nią wydzierać. Co gorsza, odsunął od niej niemal całą ekipę.

[…] Kończyliśmy nagrywać wizualizacje do Opola. Jest tak okropna atmosfera. Reżyser przyszedł, ani dzień dobry, ani pocałuj mnie w d**pę. Od początku negatywnie nastawiony. Mówi do mnie wyp**laj, odp*** się, rób sobie swój festiwal sama […].

@pantofelek.pl Zapłakana Doda opowiedziała, jak została potraktowana na planie zdjęciowym podczas przygotowań do festiwalu w Opolu. Odwoła występ? #doda #dodaqueen #news #dc #pantofelekpl ♬ oryginalny dźwięk – Pantofelek.pl – Pantofelek.pl

W krótkim czasie na oficjalnym profilu Telewizji Polskiej pojawiły się przeprosiny mężczyzny, ale i tak wszyscy zastanawiali się, co było powodem jego zachowania. Tabloidy ustaliły, że mógł mieć ku temu prywatne powody.

Kim jest reżyser, który wulgarnie odezwał się do Dody?

Tabloidy niezwłocznie przyjrzały się postaci Mikołaja Dobrowolskiego, który od lat jest związany z Telewizją Polską. W 2016 roku, gdy wcielano w życie dobrą zmianę, został zwolniony, ale wrócił przy okazji udziału Rafała Brzozowskiego w Konkursie Piosenki Eurowizji w 2021, a później miał też pomagać Krystianowi Ochmanowi i Blance. Aktualnie jest reżyserem koncertu Debiutów na 60. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Z ustaleń Plotka wynika, że mężczyzna prywatnie przyjaźni się z Edytą Górniak i ma załatwiać jej występy w TVP. Rzekomo jego zachowanie podczas nagrań wizualizacji było niczym innym, jak pretekstem do tego, by gwiazda się na nim odegrała.

Mikołaj Dobrowolski blisko przyjaźni się z Edytą Górniak. Ogarnia jej występy w TVP. Pracował też przy preselekcjach do Eurowizji, gdy Edyta była jurorką. Ta sytuacja to była szansa dla Dody, żeby się na nim odegrać. Chodzi o to, że nie jest traktowana na równi z Edytą. Dopięła swego — powiedział tabloidowi informator.

Po całym zdarzeniu, które nagłośniła Doda, został odsunięty od jej występu. Jego miejsce zajęła Beata Szymańska, która w przeciwieństwie do kolegi ze stacji, świetnie dogaduje się z gwiazdą. Panie miały okazję się poznać na planie Szansy na sukces.

Pani dyrektor była zbulwersowana. Oficjalnie przeprosiła Dodę w imieniu całego TVP. Powiedziała, że nie ma zgody na obrażanie kobiet i wulgarne odzywki w Telewizji Publicznej. Wymieniła reżysera show Dody na Beatę Szymańską, która reżyserowała »Szansę na sukces« i z którą Doda ma super kontakt. Cała ekipa odczuła ulgę i dołoży wszelkich starań, żeby nie zmarnować pracy, którą włożyli w show — powiedziała Plotkowi osoba z ekipy Rabczewskiej.

Myślicie, że faktycznie powodem całego tego zajścia był prywatny konflikt Dody i Edyty Górniak?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Doda - fot. screenshot Instastories @dodaqueen

Roztrzęsiona i zapłakana Doda relacjonuje, jak miał ją potraktować reżyser przed Opolem. „Po prostu nie przeżyję tego teraz!”

Jann, Jarosław Jakimowicz - fot. Instagram @jakimowicz7, Kurnikowski/AKPA

Jarosław Jakimowicz publicznie uderza w Janna. Nie gryzł się w język komentując twórczość młodego artysty