w

Edward Miszczak po porażkach w Polsacie przejdzie do TVP?! Tabloid ujawnił treść jego SMS-a

Edward Miszczak - fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Edward Miszczak - fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Edward Miszczak po przejściu do Polsatu boryka się z wieloma problemami. Proponowane przez niego nowości okazały się klapą, przez co pojawiają się plotki, że zaczął tracić wpływy w stacji. Wtedy nagle wystrzeliła informacja, że ma szanse zostać nowym prezesem TVP. Jeden z tabloidów postanowił potwierdzić tego newsa u źródła. Co ustalił?

Edward Miszczak jest jednym z najpopularniejszych dziennikarzy telewizyjnych w Polsce. Jego talent doceniły wielkie stacje telewizyjne. W TVN przez 25 lat z sukcesem pełnił funkcję dyrektora programowego, lecz nieoczekiwanie w czerwcu ubiegłego roku ogłosił, że rezygnuje ze stanowiska. Wiele osób sądziło, że zamierza przejść na zasłużoną emeryturę, ale on tajemniczo wyznał, że w jego życiu nadszedł czas na wielkie zmiany.

Niedługo po tym okazało się, że to właśnie on został nowym dyrektorem programowym Polsatu. Być może z chęci wykazania się przed nowym pracodawcą, zaczął wprowadzać czystki. Z pracą pożegnała się Katarzyna Skrzynecka, a zaraz za nią odszedł Piotr Gąsowski, który w ten sposób solidaryzował się z przyjaciółką. Wielkie zmiany objęły też m.in. Nasz nowy dom, z którego z dnia na dzień wyrzucono Katarzynę Dowbor. Rewolucja objęła także Taniec z gwiazdami, którego emisję przesunięto na następny rok. W kuluarach mówi się, że Miszczak ma ogromne problemy ze zbudowaniem składu najnowszej edycji.

Edward Miszczak przejdzie do TVP?

Sytuacji dyrektora programowego Polsatu nie poprawia fakt, że proponowane przez niego nowości okazały się klapą. W przypadku The Real Housewives. Żony Warszawy i Temptation Island najpierw zmieniono godziny emisji, a oglądalność zaczęła spadać. Ostatnio media obiegła informacja, że oba tytuły nie doczekają się kontynuacji.

Niefortunny ciąg porażek rzekomo miał sprawić, że przyszłość Edwarda w Polsacie stanęła pod znakiem zapytania. Portal Shownews.pl niedawno przekazał, że podobno zaczął tracić wpływy w Polsacie i nie będzie już odpowiedzialny za wiosenną ramówkę.

Edward Miszczak traci wpływy i możliwość wyboru nowych twarzy stacji. Został odsunięty od tworzenia ramówki wiosennej. Jest tylko konsultantem. Ale wiadomo, Polsat milczy. Oficjalnie niby ciągle rządzi Miszczak, ale w praktyce ramówkę przygotowują Katarzyna Wajda i Stanisław Janowski — zdradził anonimowy dziennikarz Polsatu dla Shownews.pl

W tym czasie w mediach zaczęła krążyć plotka, jakoby Miszczak był jednym z kandydatów do objęcia posady nowego prezesa Telewizji Polskiej. Dotychczas numerem jeden był Janusz Daszyński, który w 2015 roku pełnił tę funkcję, lecz pojawienie się tak mocnego konkurenta mogłoby zachwiać jego pozycją w dotychczasowych notowaniach. Co ciekawe, Edward zyskał poparcie m.in. medioznawcy prof. Wiesława Godzica:

Edward Miszczak byłby ciekawym wyborem. Ma genialne wyczucie i potrafi szybko reagować — powiedział w rozmowie z Onetem.

Doniesienia o przejściu do TVP, Fakt postanowił potwierdzić u samego źródła. Po przesłaniu zapytania aktualnemu dyrektorowi programowemu Polsatu dziennikarze otrzymali od niego niejednoznaczną wiadomość:

To wszystko ploty — odpowiedział, opatrując wiadomość emotikoną z szerokim uśmiechem.

To właśnie ta buźka nie pozwala dokładnie zinterpretować tego krótkiego komentarza. Myślicie, że faktycznie Edward Miszczak ma szanse na przejście do publicznego nadawcy?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Doda - fot. screenshot Instagram @dodaqueen

Doda rozgadała się o swoim życiu miłosnym. Zdradziła, że pierwszy raz przeżyła z DZIEWCZYNĄ! „Byłam zakochana”

Michał Szpak - fot. Instagram @michal_szpakofficial

Michał Szpak w bardzo odważnej sesji! Muzyk zrzucił ciuszki i zapozował w samej kryształowej masce! Odważna fotka robi w sieci furorę