w

Duże nazwiska w nowej edycji „Tańca z gwiazdami”! Edward Miszczak ściąga do Polsatu wielkie gwiazdy TVN?

Edward Miszczak, Taniec z Gwiazdami - fot. Wojtalewicz Jarosław, Podlewski, Kurnikowski/AKPA
Edward Miszczak, Taniec z Gwiazdami - fot. Wojtalewicz Jarosław, Podlewski, Kurnikowski/AKPA

Nowa edycja Tańca z gwiazdami coraz bliżej. Mówi się, że ma to być najbardziej gwiazdorska odsłona show od lat. Zaszły duże zmiany w jury, a teraz widzowie dopytują, kto wystąpi w roli uczestników.

Odkąd Edward Miszczak został dyrektorem programowym w Polsacie, wprowadził nowe porządki do stacji. Zachodzą duże zmiany. Kilka gwiazd pożegnało się już z pracą, w tym Katarzyna SkrzyneckaMichał Wiśniewski i Katarzyna Dowbor. Po rewolucji w formatach Twoja Twarz Brzmi Znajomo oraz Nasz nowy dom, nadszedł czas na Taniec z gwiazdami.

Największym hitem wiosennej ramówki Polsatu ma być taneczne show, które powróci po 1,5 roku przerwy. Taniec z gwiazdami w Polsce jest emitowany od 2005 roku, najpierw w stacji TVN, później w Polsacie, a łącznie powstało już 26 odsłon.

Duże gwiazdy TVN w „Tańcu z gwiazdami”

Obecnie trwa dopinanie szczegółów zbliżającej się edycji programu. Już zaszło w niej bardzo dużo zmian. Popularny format powróci z nowym składem jurorskim. Mówi się, że podobno z dotychczasowych jurorów zostanie tylko Iwona Pavlović, która z tanecznym widowiskiem związana jest od samego początku. Zmieniona zostanie również godzina emisji.

Jak zwykle najwięcej emocji wśród fanów wzbudzają domysły na temat tego, kogo będzie można zobaczyć w roli uczestników. Jako że program jest emitowany od dziewiętnastu lat, większość topowych gwiazd zdążyła już zaprezentować swoje umiejętności na parkiecie. Mimo to twórcy dokładają wszelkich starań, żeby w tej edycji pojawiły się same głośne nazwiska. Media co rusz donoszą, kto może wystąpić w programie. Spekulowano, że o Kryształową Kulę zawalczą m.in. Roksana Węgiel, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Adam Kszczot czy nawet Julia Żugaj, która odniosła się do tych plotek.

Edward Miszczak postanowił osobiście poszukać chętnych do tanecznego show i w tym celu wyciągnął stare kontakty. Podobno jedną z gwiazd w nowej edycji programu będzie Andrzej Sołtysik. Dziennikarz pół roku temu pożegnał się z posadą prowadzącego Dzień Dobry TVN wskutek dużych zmian w stacji. Drugą osobą, która również ma wystąpić w Tańcu z gwiazdami jest jego kolega ze śniadaniówki, Filip Chajzer. Początkowo miał być rozpatrywany pod kątem roli jurora, jednak finalnie postanowiono, że lepiej będzie, jeśli powalczy na parkiecie o Kryształową Kulę.

Czekacie na nową edycję Tańca z gwiazdami?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Margot Robbie, Jo Koy, Cillian Murphy - fot. YouTube screenshot @NowThisNews

Złote Globy 2024 już za nami! Znamy tegorocznych zwycięzców. Kto otrzymał statuetkę?

Netflix nowości styczeń 2024

Netflix lista premier styczeń 2024. Co nowego? Ten miesiąc obfituje w nowe filmy i seriale