w

Duże zmiany w „Tańcu z gwiazdami”. Zostanie tylko jeden z jurorów? Iwona Pavlović odniosła się do plotek

Iwona Pavlović - fot. YouTube screenshot @@modanawarmieimazury-wymarz6551
Iwona Pavlović - fot. YouTube screenshot @@modanawarmieimazury-wymarz6551

Wiosną na antenie Polsatu zostanie wyemitowana czternasta edycja Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. Program ma przejść szereg zmian. Mówi się, że zmniejszy się liczba jurorów. Iwona Pavlovic została poproszona o komentarz. Co powiedziała?

Odkąd Edward Miszczak został dyrektorem programowym w Polsacie, stacja przechodzi duże zmiany. Kilka gwiazd krótko po tym pożegnało się z pracą, w tym Katarzyna SkrzyneckaMichał Wiśniewski i Katarzyna Dowbor. Po wprowadzeniu zmian w formatach Twoja Twarz Brzmi Znajomo oraz Nasz nowy dom, nadszedł czas na Taniec z gwiazdami.

Taniec z Gwiazdami to jeden z najsłynniejszych programów rozrywkowych. Na całym świecie doczekał się ponad setki edycji. W Polsce jest emitowany od 2005 roku, najpierw w stacji TVN, później w Polsacie. Gwiazdą, która większości osób kojarzy się właśnie z tym programem jest Iwona Pavlović, która jest jurorką od samego początku emisji show.

Rewolucja w „Tańcu z gwiazdami”

Nowa odsłona zaplanowana jest na wiosnę 2024. Portal Wirtualne Media podaje informacje, że zobaczymy jury w innym składzie. Zamiast czterech jurorów ma być ich tylko trzech. Podobno jedyną osobą z obecnego składu, która zostanie, ma być Iwona Pavlović. Obok niej zasiądą dwie zupełnie nowe osoby.

Portal Onet.pl postanowił skontaktować się w tej sprawie z gwiazdą. Spytali, czy mogą się spodziewać jej na ekranie w najnowszej edycji programu tanecznego.

Może tak, może nie – odpowiedziała tajemniczo Iwona Pavlović.

Dalej zapewniła, że nawet jakby chciała, to nie może nic zdradzić przez obowiązujące umowy.

I tak dużo nie powiem, ponieważ pewne umowy zobowiązują mnie do dyskrecji.

Według Wirtualnych Mediów jury to nie jedyna zmiana, jaka czeka show. Ma być nagrywane w nowym miejscu i mieć nową oprawę. Natomiast prowadzący podobno zostaną ci sami.

Obecnie wciąż mają trwać rozmowy z uczestnikami nadchodzącej edycji, a Polsat może niedługo zacząć ujawniać, które gwiazdy zmierzą się na parkiecie.

Czekacie na nową edycję Tańca z gwiazdami?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Popek - fot. Instagram @popek_oficjalne

Popek złożył życzenia świąteczne internautom, a w sieci zawrzało. Fani są przerażeni jego zachowaniem. „Coś ty, gościu, zrobił?!”

Natalia Janoszek, Aneta Glam - fot. YouTube screenshot @tvn7

Natalia Janoszek w programie „Królowa Przetrwania”! Wywołała poruszenie wśród uczestniczek. Aneta Glam nie gryzła się w język. „Pseudocelebrytka, która oszukuje ludzi”