w

Michał Szpak w bardzo odważnej sesji! Muzyk zrzucił ciuszki i zapozował w samej kryształowej masce! Odważna fotka robi w sieci furorę

Michał Szpak - fot. Instagram @michal_szpakofficial
Michał Szpak - fot. Instagram @michal_szpakofficial

Michał Szpak jest jednym z najbardziej nieszablonowych artystów polskiej sceny muzycznej. Wokalista nie przestaje szokować swoimi odważnymi stylizacjami i aranżacjami. Teraz zapowiedział nową płytę w bardzo odważnej sesji.

Michał Szpak od lat dobrze radzi sobie w polskim show-biznesie. Zaczynał jako uczestnik programu X-Factor, w którym zachwycił jurorów swoim talentem. Z kolei fani pokochali go za głos, unikalność i kontrowersyjny styl. Jego stylizacje wciąż wzbudzają wiele emocji. Dotarł tam do finału. Jego kariera później nabrała tempa. Wystąpił nawet na Konkursie Piosenki Eurowizji w Sztokholmie w 2016 roku. Często można było zobaczyć w roli jurora w popularnych programach muzycznych.

Obecnie wcale nie zwalnia w swojej karierze. Nie tylko chętnie występuje na scenie i ma wiele współprac reklamowych, ale też wciąż tworzy. Na swoim koncie ma dwa albumy studyjne, a już niedługo dołączy do nich trzecia płyta. Tę zapowiedział w wyjątkowy i bardzo odważny sposób.

Michał Szpak promuje nowy album

Artysta długo się zbierał, by przygotować kolejną płytę. Jego album Dreamer ukazał się w 2018 roku, więc fani długo musieli czekać. Jednak w końcu się doczekali, ponieważ muzyk niedawno ogłosił, że nowy krążek wyjdzie już pod koniec listopada.

Najbardziej osobisty, odarty z fałszu, gęsty, krzykliwy, smutny, pełen ekstazy, muzycznie soczysty awangardowy, samotny. 24.11.2023. Więcej o albumie opowiem Wam na live, który poprowadzę w środę 22.11.2023 o godzinie 20:00 – napisał na Instagramie.

Ma to być wyjątkowy album dla samego wokalisty, ponieważ ze wszystkich dotychczasowych to właśnie ten ma być najbardziej intymny i osobisty. Szpak postanowił promować go także w wyjątkowy sposób, ponieważ na okładce Nadwiślańskiego mroku można go zobaczyć nago. Muzyk ma na sobie jedynie cekinową maskę. Fanie nie mogli wyjść z zachwytu nie tylko z powodu zbliżającej się premiery, ale także z powodu zdjęcia.

  • Czekamy na odezwę, Wielka dzisiaj radość, że jest krążek, oczywiście setki lecą do nas.
  • Będzie ogień!
  • Baaardzo wyczekany ten album…ojjj baaardzo… Brawo za przepiękną i totalnie symboliczną okładkę… 24.11 będzie przepięknym dniem pełnym muzycznych i wizualnych uniesień… Can’t wait !!!
  • Płyta zamówiona, czekam z niecierpliwością. To będzie prawdziwa artystyczna uczta
  • Długo wyczekiwany ,wytęskniony, a już wkrótce w naszym zasięgu. I ta pewność, która mi towarzyszy od zawsze, że to jest warte czekania. Wzruszenie i radość.
  • Okładka robi wrażenie. Obnażasz się przed nami, oczyszczasz i idziesz dalej. To czekamy.

Też wyczekujecie nowego albumu Szpaka?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Edward Miszczak - fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Edward Miszczak po porażkach w Polsacie przejdzie do TVP?! Tabloid ujawnił treść jego SMS-a

Lucyna Malec - fot. Piętka Mieszko/AKPA

Lucyna Malec zmęczona zapadła w głęboki sen. Nie wiedziała, że tuż obok umiera jej córka. „Wszystko działo się bardzo szybko i bardzo dramatycznie”