w

Kolejna porażka Edwarda Miszczaka. Wierzył, że TEN program odniesienie sukces, a okazał się totalną klapą. Kolejny format znika z anteny

Edward Miszczak - fot. Podlewski/AKPA
Edward Miszczak - fot. Podlewski/AKPA

Ta jesień miała wnieść do Polsatu powiew świeżości, a tymczasem stała się dla Edwarda Miszczaka pasmem udręk. Kolejny nowy program okazał się totalną klapą i znika z anteny. Który tym razem?

Od czasu, gdy Edward Miszczak został dyrektorem programowym Polsatu, w stacji zaszło wiele istotnych zmian. Z pracą pożegnało się kilku lubianych prowadzących, w tym Katarzyna Skrzynecka i Katarzyna Dowbor, ale w rzeczywistości lista nazwisk jest niebywale długa. Z kolei jesienią na antenie pojawiło się kilka nowych tytułów, które z założenia miały cieszyć się dużym zainteresowaniem wśród widzów, co przełożyłoby się na skok oglądalności.

Obok prowadzonych przez Krzysztofa Ibisza The Real Housewives. Żony Warszawy, w ramówce zagościło Temptation Island. Oba formaty miały ciekawą formułę, na którą dotychczas nie postawiły inne stacje w Polsce. Choć wietrzono sukces, rzeczywistość pokazała, że to nie była dobra inwestycja.

The Real Housewives. Żony Warszawy znikają z Polsatu

The Real Housewives. Żony Warszawy zdawał się być polsatowskim odpowiednikiem Królowych życia, z tym że ten drugi format nastawiony był na rozrywkę, a produkcja oferowana przez Edwarda Miszczaka pokazywała kulisy życia bogatych kobiet. Były spiski, intrygi, wystawne bale i kolacje oraz spory.

Zanosiło się, że to może być hit, lecz w rzeczywistości mało kto interesował się tym tytułem. Jak donoszą Wirtualnemdia.pl, stacja nie planuje kolejnego sezonu show. Głównym tego powodem jest niska oglądalność. Na początku program miało oglądać średnio ok. 399 tys. widzów. Strzałem w kolano okazała się zmiana godziny emisji formatu, bowiem po niej przed ekranami zasiadało średnio 292 tys. widzów. Mimo że to był wyraźny znak, iż show nie cieszy się dużą popularnością, pod koniec września nagrano dwa odcinki specjalne, w których bogate panie spotkały się raz jeszcze. Nawet to nie było w stanie przekonać widzów do przełączenia na Polsat.

Tym samym era The Real Housewives. Żony Warszawy dobiegła końca. Los ten podzieliło również Temptation Island, format, który prowadził dawno niewidziany Michał Figurski.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

MrBeast - fot. YouTube @mrbeast

Znany YouTuber sfinansował budowę STU STUDNI w Afryce! „Skoro nikt inny tego nie zrobi, zrobimy to my”

Arkadiusz Janiczek, Anna Janiczek - fot. Kurnikowski/AKPA

Arkadiusz Janiczek UKRYWA, że rozstał się z żoną?! Mówi o udanym małżeństwie, choć ona już dawno złożyła PAPIERY ROZWODOWE