w ,

Maciej Dowbor też pożegna się z Polsatem?! Dziennikarz drży o swój los w stacji. „Odbył rozmowę z produkcją”

Maciej Dowbor, Edward Miszczak - fot. AKPA
Maciej Dowbor, Edward Miszczak - fot. AKPA

Raptem kilka godzin temu wyszło na jaw, że Katarzyna Dowbor została zwolniona z Polsatu, a teraz media obiegła wieść, że jej syn, Maciej Dowbor, drży o swoją posadę w stacji. W poniedziałkowy poranek odbył już rozmowę z produkcją. Też straci pracę?!

Poniedziałkowy poranek zelektryzowała informacja, że Edward Miszczak zwolnił Katarzynę Dowbor z Polsatu. Dziennikarka po kilku godzinach wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że to nie była jej decyzja i jest jej bardzo przykro. Internauci wciąż nie dowierzają w to, co się wydarzyło, a większość z nich już teraz zapewnia, że nie będzie oglądać kolejnych odsłon, bo to ona była filarem Naszego nowego domu.

Na szczęście w tym trudnym czasie może liczyć na wsparcie syna i jego żony, Joanny Koroniewskiej, którzy wierzą, że już wkrótce uda jej się znaleźć nową pracę, w której będzie realizować swoje pasje. Niestety Maciej Dowbor obawia się, że zwolnienie jego matki może odbić się też na nim.

Maciej Dowbor po zwolnieniu matki drży o posadę w Polsacie

Z informacji, do których udało się dotrzeć Pudelkowi, wynika, że 44-latek po zwolnieniu mamy zaczął martwić się o swoją posadę w Polsacie. Sytuacja zdaje się być bardzo poważna, ponieważ już tego samego dnia odbył rozmowę z pracodawcą.

Maciej jest w szoku, że jego mama została potraktowana w taki sposób. W poniedziałek rano odbył rozmowę z produkcją Twoja Twarz Brzmi Znajomoprzekazała Pudelkowi osoba związana z TTBZ.

W kuluarach mówi się, że Maciek na poważnie zastanawia się nad tym, czy nie odejść z Polsatu po tym, jak zwolniono jego mamę. Przypomnijmy tylko, że Piotr Gąsowski w akcie solidarności z Katarzyną Skrzynecką pożegnał się z show, a potem jego syn, Kuba Gąsowski, nie przyjął propozycji wzięcia udziału w formacie.

Z jednej strony boi się o swój los w Polsacie, ale z drugiej strony mocno zastanawia się nad tym, czy nie postąpić jak syna Piotra Gąsowskiego, by okazać wsparcie mamie. Doskonale wie, ile serca i siły wkładała w program Nasz nowy dom — dodało źródło tabloidu.

Pudelkowi udało się ustalić, że póki co Maciek nie ma podpisanej umowy na kolejny sezon programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, a obecny dobiegnie końca w najbliższy piątek.

Myślicie, że Edward Miszczak pożegna się też z synem Katarzyny Dowbor?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Katarzyna Dowbor, Edward Miszczak - fot. Baranowski, Jacek Kurnikowski/AKPA

Katarzyna Dowbor reaguje na zwolnienie z Polsatu. Wydała wyciskające łzy oświadczenie i wbiła szpilę Edwardowi Miszczakowi

Joanna Opozda - fot. Instagram @asiaopozda

Joanna Opozda zalała się łzami. W emocjonalnym wpisie skomentowała tragiczną śmierć Kamilka. „Dlaczego nikt nie zareagował”