w

Klaudia Halejcio w kusym stroju pielęgniarki pręży się przed narzeczonym. Wideo rozzłościło przedstawicielki tego zawodu. „Proszę się ODWALIĆ od pielęgniarek!”

Klaudia Halejcio - fot. Instagram @klaudiahalejcio
Klaudia Halejcio - fot. Instagram @klaudiahalejcio

Klaudia Halejcio nie raz podpadła internautom, ale zdaje się, że tym razem czara goryczy się przelała. Wrzuciła do sieci wideo, na którym wygina się w kusym stroju pielęgniarki przed narzeczonym. Miało wyjść zabawnie, a wyszło odwrotnie. Panie wykonujące ten fach są oburzone jej zachowaniem. Czym im tak podpadła?

Klaudia Halejcio to popularna aktorka, która z biegiem czasu postanowiła zacząć robić karierę w mediach społecznościowych. Nie od dziś wiadomo, że twórcy internetowi potrafią dorabiać się na tym ogromnych majątków, a ich wynagrodzenie nie może równać się z tym, które zarabia normalny człowiek. Najlepszym tego przykładem jest chociażby Youtuber Budda, który w rozmowie z Konopskyym wyjawił, iż za najlepszą współpracę dostał aż 1,2 miliona złotych. O podobnych stawkach mówiła także Sylwia Bomba, która przyznała, że dzięki Instagramowi zaczęła zarabiać miliony.

Jak dotąd Halejcio udało się zgromadzić na wspomnianej wcześniej platformie ponad 830 tysięcy obserwatorów. Mało tego, w swoją działalność wciągnęła również mamę, córkę, narzeczonego, a nawet przyjaciół, którzy regularnie pojawiają się w publikowanych przez nią materiałach. W sieci zasłynęła z tego, że tworzy zabawne filmiki, lecz niektóre z nich osiągają efekt inny od zamierzonego. Ostatnie nagranie rozpętało prawdziwą burzę w komentarzach.

Klaudia Halejcio obraziła pielęgniarki?!

Ostatnio można było zaobserwować, że kilku twórców internetowych otrzymało współpracę, w ramach której miało promować najnowszy film, który niedawno trafił na pewną platformę streamingową. Jest to komedia romantyczna, w której przedstawiane są różne fantazje seksualne jej bohaterów. Internetowi celebryci prześcigają się więc w pomysłach na pokazanie tego ze swojej perspektywy.

Halejcio postanowiła przebrać się w kusy strój pielęgniarki, w którym pojawiła się przed narzeczonym. Króciutki uniform z głębokim dekoltem niewiele zakrywał, a wymalowane na czerwone usta, krótkie pończoszki i buty na wysokim obcasie dodawały całości pazura. Oczywiście, jak to ma w stylu, finał wideo musiał być zabawny – po tym występie usiadła z ukochanym na łóżku, przykładając mu do czoła kompres i mierząc ciśnienie. Całość opatrzyła podpisem:

Kiedy film, który oglądaliście, wejdzie za mocno, ale jesteście po 30-tce.

Wielu widzów faktycznie rozbawiło to nagranie i zaczęli zasypywać aktorkę pochwałami i komplementami. W sekcji komentarzy odezwały się również pielęgniarki, które były oburzone zachowaniem Klaudii Halejcio. Wytykały jej, że to, co zrobiła, jest bardzo złe, ponieważ seksualizuje ich zawód, a przez to one każdego dnia borykają się w swojej pracy z licznymi problemami i słyszą pod swoim adresem paskudne komentarze. Niektóre z nich były rozgoryczone do tego stopnia, że zarzuciły jej, iż przedstawiła tak ważny społecznie zawód jako… prostytucję.

  • Co tak Panią śmieszy? W jakim świetle przedstawia Pani środowisko medyczne? W taki sposób pozwala Pani innym seksualizować i nie szanować nas, personelu medycznego, wstyd.
  • Tak róbcie, a potem jak jestem na oddziale to Ci starsi mężczyźni myślą, że młode okłady z piersi to norma w szpitalu. Stara gadka, a my to musimy codziennie trawić.
  • Jest to naprawdę obrażające dla studentki pielęgniarstwa oraz pielęgniarki. Ten zawód to nie prostytucja więc nie seksualizuj pielęgniarek, bo potem do młodych studentek na oddziałach starsi mężczyźni mówią takie teksty, że się rzygać chce.
  • Czuje się zażenowana, stop seksualizacji zawodu pielęgniarki.
  • Tylko te fantazje seksualne, które są jeszcze utrwalane, powodują, że pacjent bez ogródek mówi do mnie i moich koleżanek, że krew nie leci, bo jak na nas patrzy, to odpłynęła gdzie indziej. Nie wiem, czy chciałaby Pani słuchać takich tekstów. Druga strona medalu – przychodzi młody chłopak i wstydzi się przede mną rozebrać, bo mój zawód przez takie akcje kojarzy się mu w określony sposób.
  • 5 lat studiów, 2 lata specki, masa kursów, ciągłe dokształcanie, cała młodość w książkach, ciągłe zmęczenie oraz stres, a i tak Instagram sprowadzi mnie do roli prostytutki. Dzięki, świetna robota.
  • Jako pielęgniarka z magistrem i specjalizacja, która kocha to co robi i wkłada naprawdę dużo energii w poszerzanie wiedzy, jestem oburzona, że jakaś influ postanowiła mój zawód przedstawić jako prostytucje.
  • Autentycznie czuje się obnażona z mojego wykształcenia i kompetencji, jako pielęgniarka uważam, że straszne jest przedstawianie naszego zawodu w ten sposób! Proszę się zastanowić czy takie filmy są na miejscu. 
  • Takie rzeczy proszę sobie zostawić w prywatnej sferze! I odwalić się od pielęgniarek. Nie pozdrawiam.

Nie wszyscy internauci zrozumieli dlaczego pielęgniarki tak się obruszyły nagraniem, które miało być zabawne. Zdaje się, że i sama autorka filmu, mimo tylu uwag, nie do końca jest świadoma tego, że popełniła błąd, ponieważ pod jednym z cytowanych wcześniej komentarzy, w którym pielęgniarka wspomniała o tekstach z okładem z młodych piersi, napisała wyraźnie rozbawiona:

Hahaha, umarłam. Chyba musimy pogadać, czuję, że dałabyś mi niezły materiał na scenariusze do rolek. – po czym w następnym komentarzu dopisała — Ale powiem ci już tak na serio, to bardzo doceniam niezłomny trud i poświęcenie pielęgniarek oraz lekarzy, którzy każdego dnia wykazują się niezwykłą siłą i oddaniem, budząc we mnie głęboki podziw.

Tymi słowami dolała oliwy do ognia. Jak wskazała jedna z komentujących:

Zdecydowałaś się wyrazić swój podziw i swoje docenienie w dość kuriozalny sposób. Pielęgniarki to dość duża grupa zawodowa, którą udało Ci się obrazić. I myślę, że gdyby ktoś Twój zawód potraktował tak płytko i niesmacznie, to też byłabyś wkurzona.

Poniżej możecie obejrzeć wspomniane wcześniej nagranie. Uważacie, że pielęgniarki mają rację?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Monika Richardson - fot. Instagram @monikarichardson

Monika Richardson z nostalgią wymienia plusy i minusy bycia potrójną rozwódką. Przyznała, czego żałuje najbardziej. „Przykro mi wtedy”

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - fot. Dall-E

Horoskop tygodniowy od 20 do 26 listopada 2023. Zodiakalne Barany muszą uważać na wydatki, a dla Lwów to czas romantycznych uniesień