w

Steve Harwell z zespołu Smash Mouth na łożu śmierci. Menadżer potwierdza, że zostało mu około tygodnia życia

Steve Harwell - fot. Instagram @smashmouthofficial
Steve Harwell - fot. Instagram @smashmouthofficial

Wokalista zespołu Smash Mouth zbliża się do kresu swoich dni. Stan jego zdrowia diametralnie się pogorszył. Rodzina i przyjaciele artysty już się z nim żegnają.

Steve Harwell jest założycielem i wokalistą zespołu Smash Mouth. Hity grupy muzycznej są znane i uwielbiane na całym świecie. Dużym sukcesem muzyków było użycie ich piosenek w soundtracku Shreka, który okazał się ogromnym sukcesem komercyjnym. All Star i I’m A Believer są doskonale znane pokoleniom, a nawet przeżywają swoją drugą młodość jako viralowe hity na Tiktoku.

Steve Harwell u kresu swych dni

Pomimo sukcesu, członkowie zespołu Smash Mouth nie uniknęli prywatnych kłopotów. Steve Harwell od lat nadużywał alkoholu, co niestety doprowadziło do niewydolności wątroby. 56-latek zmaga się również z kardiomiopatią, niewydolnością serca i zespołem Wernickiego-Korsakowa.

Frontman wcześniej trafił do szpitala w sierpniu 2016 roku po upadku na scenie podczas koncertu. Zespół przełożył kilka koncertów w następnym roku, kiedy ponownie został przewieziony do szpitala po tym, jak miał trudności z oddychaniem podczas próby dźwięku przed występem w Memphis.

Wokalista przebywa aktualnie w swoim domu w końcowym stadium niewydolności wątroby. Rodzina i przyjaciele odwiedzają go i się żegnają. Menedżer artysty poinformował, że muzykowi zostało około tygodnia życia.

Mamy nadzieję, że wszyscy uszanują prywatność Steve’a i jego rodziny w tym trudnym czasie – powiedział przedstawiciel Harwella.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Joe Jonas, Sophie Turner - fot. Instagram @sophiet

Joe Jonas i Sophie Turner ROZWODZĄ SIĘ po czterech latach małżeństwa? Ujawniono powód rozstania

Klaudia Halejcio - fot. Instagram @klaudiahalejcio

Klaudia Halejcio wrzuciła nagranie, które oburzyło internautów. Jej partner udał, że KOPNĄŁ dziecko. „Nie do końca śmieszne” (WIDEO)