w

Steve Harwell nie żyje. Wokalista Smash Mouth miał 56 lat

Steve Harwell - fot. Instagram @smashmouthofficial
Steve Harwell - fot. Instagram @smashmouthofficial

W poniedziałek menadżer Harwella poinformował, że muzykowi zostało około tygodnia życia. Niestety, frontman zespołu Smash Mouth zmarł tego samego dnia.

Steve Harwell  był założycielem i wokalistą zespołu Smash Mouth. Chociaż grupa muzyczna powstała w 1994 roku, ich hity są doskonale znane i uwielbiane do tej pory. Mimo ogromnych sukcesów zawodowych prywatnie nie było najlepiej u frontmana zespołu. Harwell od wielu lat miał problemy zdrowotne. Zmagał się z kardiomiopatią, niewydolnością serca, zespołem Wernickiego-Korsakowa, a także niewydolnością nerek.

Steve Harwell nie żyje

W poniedziałek menadżer wokalisty zabrał głos w jego sprawie. Poinformował, że muzyk został przewieziony do swojego domu, gdzie pozostaje pod opieką hospicyjną, ale jego stan był na tyle zły, że został mu najwyżej tydzień życia.

Mamy nadzieję, że wszyscy uszanują prywatność Steve’a i jego rodziny w tym trudnym czasie – powiedział przedstawiciel Harwella

Niestety, kilka godzin później zagraniczne media podały smutną informację, że piosenkarz zmarł. Odszedł otoczony najbliższymi osobami w swoim domu w stanie Idaho. Przyczyną śmierci była niewydolność wątroby w ostatnim stadium.

Smash Mouth pożegnali wokalistę na swoim oficjalnym profilu na Instagramie:

Steve żył w 100% na pełnych obrotach. Płonął jasno w całym wszechświecie, zanim się wypalił. Dobranoc Heevo Veev. Spoczywaj w pokoju, wiedząc, że celowałeś w gwiazdy i magicznie trafiłeś w swój cel – głosi fragment oświadczenia zespołu.


Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Jadwiga Barańska - fot. Gałązka/AKPA, screenshot YouTube @wfdif-studiofilmowekadr3444

Jadwiga Barańska ma poważne problemy zdrowotne. Złamane biodro i ryzyko utraty wzroku odebrały jej siły. „Pozwólcie mi odejść”

Dominika Gwit - fot. Instagram @dominikagwit

Ważna chwila w życiu Dominiki Gwit. Chwali się synkiem. „Moje pierwsze!”