w

Ważna chwila w życiu Dominiki Gwit. Chwali się synkiem. „Moje pierwsze!”

Dominika Gwit - fot. Instagram @dominikagwit
Dominika Gwit - fot. Instagram @dominikagwit

Dominika Gwit od początku roku sprawdza się w roli matki. Jej pociecha przyszła na świat w styczniu, a teraz zaliczyła kolejny ważny krok w swoim życiu. Dumna mama pochwaliła się tym wydarzeniem w mediach społecznościowych.

Dominika Gwit jest znana ze szklanego ekranu. Aktorkę można było zobaczyć w takich produkcjach, jak W11 – Wydział Śledczy, Galerianki, Samo życie, Singielka czy Przepis na życie. Poza bycie aktorką, jest także dziennikarką. Jednak najważniejszą rolę odgrywa w życiu prywatnym, gdzie spełnia się jako żona i matka.

Dziennikarka chętnie chwali się swoją pociechą w mediach społecznościowych. Jednak dba przy tym także o prywatność swojego maluszka i nie pokazuje nigdy jego twarzy. Jej synek rozpoczął właśnie nowy etap w życiu, czym dumna mama postanowiła się pochwalić.

Dominika Gwit chwali się synem

Aktorka w 2016 roku poznała Wojciecha Dunaszewskiego. Para zaczęła się szybko spotykać, a już w 2017 roku zaręczyli się. Rok później wzięli ślub. Na początku bieżącego roku doczekali się swojej pierwszej pociechy — syna. Para długo ukrywała informację o ciąży. Niestety, nie wiadomo, jakie imię nosi — gwiazda nigdy nie zdradziła tego publicznie. Jednak to nie przeszkadza jej w chwaleniu się pociechą w mediach społecznościowych.

Cześć Ludzie!!! Od piątku mam dwa zęby, które wyszły razem! Moje pierwsze! Dolne jedyneczki. A teraz śpię na mamie, co bardzo wszystkim polecam, gdyż jest miło, ciepło, miękko i bezpiecznie. Dobrej nocy!!! – napisała na Instagramie.

Okazuje się, że synek gwiazdy zaczął właśnie ząbkować. Na razie ma tylko dwie dolne jedynki. Najczęściej okres ząbkowania u dzieci jest trudny, gdyż zęby muszą przebić się przez dziąsła, co powoduje ból i dysko komfort. Dzieci najczęściej zaczynają ząbkować w wieku 5-8 miesięcy, choć zdarza się, że pierwsze zęby pojawiają się wcześniej. Na udostępnionym zdjęciu widać, że mama jest naprawdę dumna, a maluszkowi jeszcze nie dokuczają mocno ząbki, dzięki czemu może słodko spać.

Pociecha rośnie, jak na drożdżach! Wiecie, kiedy u Was pojawiły się pierwsze ząbki?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Steve Harwell - fot. Instagram @smashmouthofficial

Steve Harwell nie żyje. Wokalista Smash Mouth miał 56 lat

Kuba Wojewódzki, Janusz Palikot - fot. Piętka Mieszko/AKPA

Spółka Kuby Wojewódzkiego i Janusza Palikota ma poważne problemy finansowe. Ich długi przekroczyły 170 MILIONÓW złotych!