w

DramatDramat

Dominika Gwit przerwała milczenie przed porodem i wydała oświadczenie. „Prosimy o modlitwę”

fot. Instagram @dominikagwit

Dominika Gwit jest w zaawansowanej ciąży i już w najbliższym czasie spodziewa się rozwiązania. Aktorka jest obecnie bombardowana wiadomościami od fanów, w związku z czym zdecydowała się wydać oświadczenie. Prosi o modlitwę.

W sierpniu ubiegłego roku Dominika Gwit w towarzystwie męża Wojciecha Dunaszewskiego pochwaliła się na Instagramie radosną nowiną i opublikowała fotografię przedstawiającą zdjęcie USG, tym samym ogłaszając, że jest w ciąży i po raz pierwszy zostanie mamą.

Małżonkowie nie kryją swojej radości i z niecierpliwością odliczają dni do przyjścia synka na świat. Jakiś czas temu Dominika Gwit zawiesiła karierę i teraz w pełni skupia się na przygotowaniach do porodu i macierzyństwa.

Przyszła mama od początku aktywnie relacjonuje przebieg ciąży w mediach społecznościowych. Aktorka podzieliła się już między innymi tym, że urządziła pokoik dla dziecka, a także skompletowała wyprawkę. Rodzice zdecydowali również, że nie zamierzają pokazywać twarzy i zdradzać imienia potomka.

Nie pokażemy ani twarzy dziecka, ani nie zdradzimy imienia. Mogę dużo o tym mówić, ale nie będę pokazywać dziecka, to nasza prywatna sprawa – powiedziała w rozmowie z Pudelkiem.

Lekarze przewidzieli termin porodu na początek stycznia, więc zniecierpliwieni fani już od jakiegoś czasu dopytują się Dominiki, czy aby już nie powitała synka na świecie.

Jeszcze czekamy. Dziękujemy za pytania i wsparcie, to dla nas szczególny czas
Pozdrawiamy gorąco i życzymy pięknej niedzieli
– przekazała tydzień temu.

Dominika Gwit wydała oświadczenie. Prosi o modlitwę

Dominika Gwit jest obecnie zasypywana pytaniami o poród, w związku z czym zdecydowała się opublikować krótkie oświadczenie i za pośrednictwem relacji na Instagramie przekazała, że jeszcze nie urodziła. Podkreśliła także, że na pewno podzieli się tą informacją.

Kochani, ja wiem, że czekacie, ale dajcie nam, proszę, jeszcze kilka dni. To już niedługo. Prosimy o kciuki, dobre myśli i modlitwę. Dam znać, nie zasypujcie mnie, proszę, pytaniami, „czy to już?”. Na milion procent dam znać, najprawdopodobniej już za kilka dni – napisała na Instastory.

Przyszła mama podziękowała fanom za wsparcie i przekazała pozdrowienia od szykującego się do przyjścia na świat potomka.

Całuję mocno i dziękuję, że tu ze mną jesteście. Dzidziorek też pozdrawia gorąco – dodała.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Roksana Węgiel - fot. Instagram @roxie_wegiel, Pexels @Brett Sayles

Roksana Węgiel o Kościele. Nawet dziennikarka była zaskoczona jej odpowiedzią. „Nie chodzę tam dla instytucji, chodzę dla Boga”

Maryla Rodowicz - fot. Instagram @mary_la_la

Maryla Rodowicz zapłaciła wysoką cenę za popularność. Do dzisiaj nie może się z tym pogodzić. „To były dramatyczne sceny”