w

Dominika Gwit jest W CIĄŻY! Aktorka przekazała radosną nowinę. „Czekaliśmy na to od wielu lat”. Długo ukrywała to przed światem

Dominika Gwit jest w ciąży - fot. Instagram @dominikagwit
Dominika Gwit jest w ciąży - fot. Instagram @dominikagwit

Dominika Gwit przekazała radosne wieści. Wraz z mężem spodziewają się pierwszego dziecka! Pokazała zdjęcie brzuszka i zdradziła, kiedy maleństwo pojawi się na świecie.

Dominika Gwit to aktorka i dziennikarka, która na początku kariery występowała na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni. Od 2017 roku regularnie pojawia się na deskach Teatru Fabryka Marzeń Kamili Polak. Największą popularność przyniosła jej jednak rola w filmie Galerianki, w którym wcieliła się w postać Kai.

W 2016 roku podczas premiery spektaklu w Teatrze Hugonówka w Konstancinie poznała Wojciecha Dunaszewskiego, z którym połączyło ją płomienne uczucie. Mężczyzna na co dzień pracuje jako montażysta filmowy. 22 czerwca 2017 zaręczyli, a 7 lipca następnego roku wzięli ślub. Tworzą jedną z najbardziej zgranych i kochających się par w polskim show-biznesie, co chętnie pokazują w mediach społecznościowych.

Dominika Gwit jest w ciąży! Pierwsze zdjęcie z ciążowym brzuszkiem

Dominika jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i to właśnie za ich pośrednictwem zdecydowała się poinformować, że już za kilka miesięcy po raz pierwszy zostanie mamą.

Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z Wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni. Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat. Wszyscy jesteśmy zdrowi i najlepiej zaopiekowani przez wybitnych lekarzy w @royalclinic.warszawa Za kilka miesięcy będziemy we troje — napisała na Instagramie.

Wpis opatrzyła zdjęciem wykonanym w klinice. Szczęśliwa aktorka pozuje u boku ukochanego i równie zadowolonego męża, który czule dotyka jej brzuszka. W dłoni trzyma zdjęcie USG, na którym po raz pierwszy możemy zobaczyć ich maluszka.

Zewsząd płyną gratulacje! Koledzy i koleżanki ze świata show-biznesu nie posiadają się z radości.

  • Michał Piróg: Kochani jak wiecie … Cieszę się bardzo i cieszę się, że już powiedzieliście oficjalnie…
  • Ada Fijał: Gratulacje!
  • Rafał Maserak: Gratulacje!
  • To jest najlepsza wiadomość tego ranka. Bardzo się cieszę i pozdrawiam ” fasolkę ” też.
  • Ale fantastycznie!!!!
  • Super wiadomość. Wielkie gratulacje.
  • Cudownie.

My także gratulujemy i życzymy dużo zdrowia!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Joanna Opozda po nieprzespanej nocy błaga fanów o pomoc. „Jak ulżyć w cierpieniu dziecka?”

Tragiczny wypadek pod Elblągiem - fot. screenshot Facebook @KMPSP Elbląg

Marysia straciła w wypadku drogowym pod Elblągiem rodziców i 4-letniego braciszka. Z ich samochodu niemal nic nie zostało!