w

SuperSuper

Dominika Gwit pochwaliła się zdjęciem ze spaceru z synkiem. W komentarzach burza: „To raczej NIE JEST ZALECANE”

fot. Instagram @dominikagwit

Dominika Gwit powitała na świecie swojego syna dwa tygodnie temu i ostatnio pochwaliła się w mediach społecznościowych, że postanowiła zabrać go na pierwszy spacer. Świeżo upieczona mama naraziła się niektórym internautkom, lecz fanki stanęły w jej obronie.

Dominika Gwit jest popularną aktorką i dziennikarką, ale w ostatnim czasie w mediach głośno jest o niej przede wszystkim ze względu na radosne wydarzenia z jej życia prywatnego. Gwit wzięła ślub z Wojciechem Dunaszewskim w 2018 roku, a 10 sierpnia ubiegłego roku małżonkowie ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka.

Po długim wyczekiwaniu 18 stycznia Dominika Gwit urodziła i tym samym dołączyła do grona znanych mam. W czasie ciąży aktorka bardzo aktywnie udzielała się w social mediach i planowała macierzyństwo, a po porodzie niemal natychmiastowo przekazała fanom wesołą wiadomość.

Dominika Gwit zabrała syna na pierwszy spacer. „To nie jest zalecane”

Gwit chętnie opowiada na Instagramie o tym, jak odnajduje się w nowej roli i co jakiś czas pokazuje kolejne kadry z synkiem. Niedawno aktorka postanowiła pochwalić się pierwszym spacerem z dwutygodniowym dzieckiem i wrzuciła zdjęcie, na którym ciepło ubrana pozuje z wózkiem na tle zielonej trawy oraz betoniarki.

Dominika mogła liczyć na wiele serdecznych słów pod najnowszym postem, lecz pod fotografią pojawiły się też krytyczne komentarze. Niektórzy z internautów zarzucili jej, że zbyt wcześnie zdecydowała się na spacer z synkiem.

Przepraszam, że coś zasugeruję, ale warto porozmawiać z położną, bo do pierwszego miesiąca to raczej nie jest zalecane wychodzić, zwłaszcza zimą – napisała jedna z obserwatorek.

Komentarz po pewnym czasie został usunięty, lecz najpierw zdążył wywołać prawdziwą burzę. Większość internautów nie była takiego samego zdania i stanęła po stronie Dominiki.

Głupota, ja też urodziłam zimą i poszłam na spacer po pięciu dniach po porodzie i nic się nie stało. Wręcz przeciwnie wcale mi nie chorował. Lekarka i położna mi doradzały spacerki ;

Co za bzdura. Mam dwie córki: jedna koniec listopada, druga koniec grudnia. Po tygodniu obydwie gotowe na spacer ;

Jakieś typiary ze średniowiecza się tu zleciały. Dziecko i matka wychodzą wtedy, gdy są na to gotowe – czytamy.

Jak uważacie, kiedy powinno się wyjść na pierwszy spacer z dzieckiem?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Ilona Felicjańska, Paul Montana - fot. AKPA

Ilona Felicjańska i Paul Montana ROZWODZĄ SIĘ. Na jaw wyszły pierwsze szczegóły „Potrzebuję przerwy”

Kazimierz Marcinkiewicz, Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz - fot. screenshot Facebook @kazimierz.lix, Kurnikowski/AKPA

Kazimierzowi Marcinkiewiczowi ulało się, gdy dostał wyrok za alimenty. Zrugał byłą żonę i… „Mam to w doodzie”