w

Joe Jonas i Sophie Turner ROZWODZĄ SIĘ po czterech latach małżeństwa? Ujawniono powód rozstania

Joe Jonas, Sophie Turner - fot. Instagram @sophiet
Joe Jonas, Sophie Turner - fot. Instagram @sophiet

Joe Jonas i Sophie Turner zdecydowali się na zakończenie małżeństwa. Informator z ich otoczenia twierdzi, że od miesięcy mierzyli się z problemami. Co jest przyczyną rozwodu?

Joe Jonas jest słynnym amerykańskim muzykiem i aktorem. Największą popularność przyniósł mu zespół Jonas Brothers, w którego skład, jak sama nazwa wskazuje, wchodzą bracia Jonas: Nick, Kevin i Joe. Cała trójka występowała również w filmach Camp Rock. W pewnym momencie kariery bracia nie chcieli już razem koncertować. Wtedy na trzy lata Joe został wokalistą w zespole DNCE. Ku uciesze fanów, w 2019 nastąpił wielki powrót Jonas Brothers i od tamtej pory tworzą wspólnie muzykę.

Sophie Turner jest brytyjską aktorką. Zdobyła ogromną popularność dzięki roli w serialu HBO pt. Gra o tron, który jest adaptacją książek George’a R.R. Martina. Turner wciela się w kluczową postać Sansy Stark. Ma za sobą również inne produkcje, zagrała m.in. w dwóch częściach filmów z serii X-Men.

Joe Jonas i Sophie Turner biorą rozwód

Celebryci zaczęli się spotykać w 2016 roku, a rok później już byli zaręczeni. W 2019 postanowili wziąć ślub w Las Vegas. Od tamtej pory powitali na świecie dwójkę dzieci, pierwsze w 2020 roku, a drugie dwa lata później.

Dawniej para chętnie pojawiała się na imprezach branżowych, ale od jakiegoś czasu trudno było zobaczyć ich razem. Dodatkowo na przestrzeni ostatnich tygodni muzyk został kilka razy przyłapany przez paparazzi bez obrączki. Para sprzedała także posiadłość w Miami, którą nabyli rok temu.

W niedzielę zagraniczne media podały informację, że słynna para się rozwodzi. Jak twierdzi informator z otoczenia małżonków, od wielu miesięcy mierzyli się z poważnymi problemami.

Według źródeł TMZ wokalista opiekował się dziećmi „przez prawie cały czas”, nawet gdy jego zespół był w trasie. Joe ma je obecnie pod opieką, ponieważ grupa koncertuje w Stanach Zjednoczonych.

Podobno Joe Jonas jest w kontakcie z dwoma prawnikami specjalizującymi się w rozwodach i niedługo złoży dokumenty do sądu. Na razie ani on, ani Turner nie skomentowali sprawy.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Zendaya - fot. Instagram @zendaya

Zendaya skończyła 27 lat! Z tej okazji Tom Holland opublikował prywatne zdjęcia aktorki. Od tej strony fani jej jeszcze nie znali (FOTO)

Steve Harwell - fot. Instagram @smashmouthofficial

Steve Harwell z zespołu Smash Mouth na łożu śmierci. Menadżer potwierdza, że zostało mu około tygodnia życia