w

Allan Krupa rozstał się z dziewczyną. Parze próbowała pomóc nawet Edyta Górniak. Co ich poróżniło? (ZDJĘCIA)

Allan Krupa z Angeliką i Edyta Górniak fot. Instagram @ensosynu & @edytagorniak
Allan Krupa z Angeliką i Edyta Górniak fot. Instagram @ensosynu & @edytagorniak

Allan Krupa od dwóch lat był w związku z Angeliką i w wywiadach chętnie opowiadał o łączącej ich wielkiej miłości. Para zdążyła nawet razem zamieszkać, jednak teraz wszystko wskazuje na to, że doszło do rozstania. Z profilu aspirującego rapera zniknęły wszystkie zdjęcia z ukochaną. Jak Edyta Górniak zareagowała na kryzys w związku syna?

Allan Krupa jest owocem związku Edyty Górniak i Dariusza Krupy, a zarazem jedynym synem wokalistki i oczkiem w jej głowie. 19-latek poszedł w ślady mamy i tak jak ona nie podszedł do matury, aby skupić się na rozwijaniu swojej kariery muzycznej.

Allan pragnie zostać popularnym raperem, a także realizuje się jako DJ i producent. Na swoim koncie „Enso”, bo to właśnie pod taką nazwą działa syn Edyty, ma już kilka singli, a także występy w towarzystwie mamy na wielkich wydarzeniach.

Allan Krupa rozstał się z dziewczyną

Początkujący artysta od niespełna dwóch lat był w związku z 19-letnią Angeliką i bardzo poważnie podchodził do tej relacji. Allan chętnie chwalił się zdjęciami z ukochaną na swoim Instagramie, a Edyta traktowała ją niemal jak córkę. W ostatnim czasie para zamieszkała razem, a nawet zaczęła planować ślub.

Nie chcę straszyć mojej ukochanej, żeby pomyślała, że ja się jej za miesiąc oświadczę (śmiech). Chociaż kto wie. Nigdy nie wiadomo! Super się nam żyje. Nigdy nie byłem w tak długiej relacji, która nie doprowadziłaby mnie do szału […]. Praktycznie się nie kłócimy. Bardzo fajnie się nam mieszka. Nie mam zarzutów. Myślę, że to potrwa jeszcze bardzo długo – mówił w wywiadzie dla serwisu „Jastrząb Post”.

Teraz wygląda jednak na to, że Allan Krupa rozstał się z dziewczyną. Z jego profilu zniknęły liczne wspólne fotki, a na Instagramie Angeliki pojawiły się posty okraszone piosenkami o złamanym sercu. Według informatora „Super Expressu”, w momencie kryzysu zakochanym próbowała pomóc sama Edyta.

Zarówno Allan, jak i Andżelika poprosili Edytę o spotkanie. I choć miała wtedy koncerty i wykłady za granicą, spotkała się zarówno z jednym, jak i z drugim. Rozmawiali godzinami. Starała się zrozumieć i wesprzeć oboje. A przy okazji też nie wtrącać się za bardzo – przekazała osoba z otoczenia Edyty Górniak.

Jak przekazał informator tabloidu, sytuacja w związku pogorszyła się po decyzji o wspólnym zamieszkaniu.

Chyba za wcześnie zdecydowali się na dorosłe życie i mieszkanie razem. Ostatnio przestało to służyć ich relacji – dowiadujemy się.

Allan Krupa po rozstaniu udał się do Berlina gdzie pracuje w studiu nagraniowym, a Angelika nie przebywa już w Warszawie.

Myślicie, że uda im się wrócić do siebie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Sara James fot. Instagram @sara_james_music

15-letnia Sara James szokuje na festiwalu w Sopocie. Jej spodnie wzbudziły kontrowersje (ZDJĘCIA)

Karol "Friz" Wiśniewski - fot. Instagram @frizoluszek

Youtuber Karol „Friz” Wiśniewski w ogniu krytyki. Zaniepokoił fanów krótkim vlogiem z wypadu w góry. To mogło się źle skończyć