w

Syn Edyty Górniak zdradził, jak układa mu się z ojcem. Tak szczery jeszcze nie był

Allan Krupa, Dariusz Krupa, fot. AKPA
Allan Krupa, Dariusz Krupa, fot. AKPA

Allan Krupa niechętnie opowiada o ojcu, jednak tym razem zrobił wyjątek. W szczerym wywiadzie przyznał, jak im się układa. Ta relacja jest daleka od wzoru do naśladowania.

Edyta Górniak ma za sobą kilka związków, jednak to o jej małżeństwie z Dariuszem Krupą było najgłośniej. Ich relacja nie należała do najlepszych. Wokalistka w jednym z wywiadów przyznała, że mężczyzna bardzo ją ograniczał, co nieszczególnie jej się podobało.

Darek odizolował mnie od wszystkiego, co mogło mieć na mnie jakikolwiek wpływ. Żyłam tylko w domu i wychodziłam wyłącznie do pracy. Jeśli gdzieś się pojawiałam, to tylko w jego towarzystwie. Nie chodziłam do kina, do restauracji, na siłę jeździliśmy na wakacje. Siedzieliśmy w domu. Ja bawiłam się z dzieckiem. On — nie wiem. Zamykał się w swoim świecie, w studiu. Może trzeba to zwalić na to, że Darek jest domatorem. Ja gasłam — tłumaczyła w rozmowie z Vivą!.

Para rozwiodła się w 2010 roku, a cztery lata później Krupa zaczął pojawiać się na okładkach gazet, ponieważ potrącił śmiertelnie 63-letnią kobietę przechodzącą przez przejście dla pieszych. Jego wina zdaniem sądu była bezsprzeczna, ponieważ przejechał na czerwonym świetle, a także ustalono, że w tym czasie był pod wpływem kokainy.

Dostałam wiadomość: „Edi, nie miałam odwagi zadzwonić, więc piszę sms. Darek zabił człowieka. Mamy 6-7 godzin, zanim dowie się o tym prasa”. Pamiętam, że mi się nogi ugięły i się osunęłam pod tą lodówką. Pierwsze co pomyślałam, że to mogłam być ja. Tyle razy mnie straszył, że mnie skrzywdzi. Nie mogłam oddychać. Nie wiedziałam wtedy, że to było auto, i że wziął narkotyki i pojechał — powiedziała Górniak w programie My Way.

Dariusz trafił na kilka lat do więzienia. W 2020 roku wyszedł na wolność po odbyciu połowy kary. W tym czasie mocno rozluźniły się jego relacje z synem. Czy udało im się naprawić stracony czas?

Allan Krupa o relacji z ojcem

Ostatnio w mediach zrobiło się głośno o Allanie Krupie, jedynym synu Edyty Górniak. Chłopak skończył kilka dni temu 18 lat i rozpoczął karierę muzyczną. Z okazji osiągnięcia pełnoletności matka sfinansowała mu nagranie pierwszego klipu, który cieszy się bardzo dużą popularnością w sieci. Nastolatek coraz częściej udziela wywiadów, w których opowiada o swoich planach na przyszłość. W rozmowie z reporterką Co Za Tydzień zdradził, że chce się wyróżniać, dlatego też w swojej twórczości inspiruje się własnymi doświadczeniami i emocjami.

Inspiracją, dla mnie jest własne życie, odczucia, wydarzenia, a nie twórczość innych. Zawsze piszę o tym, co przeżyłem. Uważam, że jak się rapuje o tym, czego się nie przeżyło, to po prostu, to słychać.

Allan zauważył, że miał łatwiejszy start, jednak to nie oznacza, że musi się mniej starać. Przyznał, że jest świadomy tego, że musi się wykazać, aby samodzielnie zapracować na szacunek ludzi z branży.

Z jednej strony start był łatwiejszy, bo mogłem liczyć na pomoc mamy, ale z drugiej strony przez to, jakie noszę nazwisko, muszę dużo ciężej pracować, by zdobyć szacunek i udowodnić, że moja muzyka to nie chwilowa fanaberia.

Przy okazji wspomniał też o relacji z ojcem. Jeszcze nie tak dawno temu rozważał zmianę nazwiska, jednak ten temat przycichł. Czy udało im się dojść do porozumienia?

Tak naprawdę nic w moim życiu nie wypływa z mojej relacji z ojcem. To już było, nic więcej nie będzie. Nie mam z nim kontaktu i nie będę miał.

Dariusz Krupa podobno po wyjściu z więzienia rozpoczął nowe życie. Oprócz Allana ma także córkę, Leę, która jest owocem jego związku z modelką Izabelą Adamczyk. Media donoszą, że z nią także nie utrzymuje kontaktu.

Darek odciął się od dawnych znajomych i przyjaciół. Po tym, jak wyszedł na wolność, rozpoczął nowe życie. Nie kontaktuje się z Allanem, nie płaci alimentów. Zapadł się pod ziemię — mówił informator Pomponika.

Trzeba przyznać, że mimo młodego wieku, Allan jest niezwykle dojrzałym młodzieńcem. Zgodzicie się z nami?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Britney Spears, Sam Asghari, fot. Instagram

Britney Spears ogłosiła, że jest w ciąży! Przy okazji podzieliła się prywatnym dramatem. To STRASZNE, przez co przeszła

Joanna Opozda

Joanna Opozda powoli wychodzi na prostą. Za oszczędności życia kupiła piękne mieszkanie. Pokazała wnętrza