w

Joanna Opozda powoli wychodzi na prostą. Za oszczędności życia kupiła piękne mieszkanie. Pokazała wnętrza

Joanna Opozda
Joanna Opozda

Joanna Opozda zaczyna wychodzić na prostą. Właśnie pochwaliła się, że kupiła własne mieszkanie. Oprowadziła internautów po wnętrzach. Jak tam pięknie!

Joanna Opozda to aktorka, która ogromną rozpoznawalność zyskała dzięki roli w serialu Pierwsza miłość. Fani byli zaskoczeni, gdy media obiegła wieść, że spotyka się z Antkiem Królikowskim. Zakochani przez kilka tygodni unikali blasku fleszy, jednak w końcu zdecydowali się przekazać radosną nowinę. Wiele wskazywało na to, że naprawdę bardzo się kochają, więc nikt nie podejrzewał, że przechodzą kryzys. W ubiegłym roku rozstali się na jakiś czas. Po kilku miesiącach wrócili do siebie, a zaraz po tym, w sierpniu, wzięli ślub. Wiele wskazywało na to, że mają przed sobą świetlaną przyszłość, tym bardziej że krótko po tym na jaw wyszło, że zostaną rodzicami.

Ani sakrament, ani narodziny pierwszego dziecka nie były w stanie zagwarantować im szczęścia. Zaraz po tym, jak ich synek, Vincent, przyszedł na świat, Pudelek poinformował, że nie są już razem. Tabloid przekazał, że Królikowski zaczął oszukiwać żonę, imprezować, a nawet dopuścił się zdrady. Na tę chwilę nic nie wskazuje na to, by udało im się uratować małżeństwo.

Mimo to Joanna nie traci nadziei i stara się żyć normalnie. W międzyczasie trafiła z chłopcem do szpitala, ponieważ przechodził poważną infekcję. Spory stres dał jej się we znaki, ale teraz wszystko wraca już do normy, a ona zaczyna układać swoje życie od nowa.

Joanna Opozda kupiła mieszkanie

Opozda po porodzie bardzo ograniczyła aktywność w social mediach. Na najnowszym wideo udostępnionym na Instastory przyznała, że stara się odkładać telefon, gdy nie najlepiej się czuje, ale stara się skupiać na tym, co jest dla niej najważniejsze.

Dawno nic tutaj do was nie mówiłam, ale sami wiecie, że mam ostatnio naprawdę ciężki czas, no i nauczyłam się, że jak jest mi smutno i źle, to po prostu odkładam telefon na bok i skupiam się na tym, co naprawdę ważne, a dla mnie na tę chwilę najważniejszy jest mój synek i jego zdrowie.

W dalszej części nagrania zdradziła, że kupiła mieszkanie, w które zainwestowała sporą sumę pieniędzy.

Dzisiaj znalazłam moment dla siebie, żeby naładować energię, naładować baterie i nagrywam do was z bardzo specjalnego miejsca, z mieszkania, w które włożyłam wszystkie swoje oszczędności życia. To jest taka inwestycja moich marzeń.

Pokazała, że wraz z ukochanym psem siedzą na podłodze i przyglądają się przestronnemu ogrodowi otaczającemu budynek. Na tę chwilę nie ma tam jeszcze nic poza piaskiem, ale z pewnością w najbliższym czasie się tam zazieleni.

Właśnie sobie siedzę na podłodze z Marlin, patrzę na ogródek, który na razie wygląda, jak duża piaskownica dla Vincenta, no ale mam nadzieję, że tutaj w końcu zaznamy spokoju.

Aktorka zdecydowała się pokazać fanom przyszły pokój Vincenta. Niewielkie pomieszczenie nie jest jeszcze wykończone, jednak już teraz możemy dostrzec, że jest tam spore okno, przez które wpadają do wnętrza promienie słońca. Zapewniła, że będzie tam pięknie, jednak na efekty trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

Tutaj ma być pokój dla Vincenta. Już mamy wszystko zaplanowane, powybierane tapety, więc na razie to się nie prezentuje jakoś najlepiej, ale będzie cudnie, naprawdę.

Nawet teraz patrząc na kadry surowych wnętrz można przyznać, że mieszkanie wygląda bardzo ładnie i co ważne, będzie w nim mnóstwo naturalnego światła. Zerknijcie do galerii poniżej.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Allan Krupa, Dariusz Krupa, fot. AKPA

Syn Edyty Górniak zdradził, jak układa mu się z ojcem. Tak szczery jeszcze nie był

Krzysztof Krawczyk junior

Krzysztof Krawczyk junior weźmie udział w popularnym show?! Partnerka wróży mu rychły sukces. „Mam predyspozycje i smykałkę”