w

Krzysztof Krawczyk junior weźmie udział w popularnym show?! Partnerka wróży mu rychły sukces. „Mam predyspozycje i smykałkę”

Krzysztof Krawczyk junior
Krzysztof Krawczyk junior

Krzysztof Krawczyk junior od lat marzy o wielkiej karierze w show-biznesie i powoli dąży do tego, by odnieść sukces. Zdradził, że chciałby wziąć udział w jednym z najpopularniejszych programów w polskiej telewizji. W którym?

Krzysztof Krawczyk doczekał się tylko jednego dziecka, Krzysztofa juniora. Oprócz tego wspólnie z żoną, Ewą Krawczyk, wychowywał adoptowane córki. Nie miał najlepszych relacji z synem, który jeszcze do niedawna trzymał się z dala od mediów. Po śmierci artysty zrobiło się o nim głośno, ponieważ wyszło na jaw, że nie dogaduje się z macochą, a do tego żyje w bardzo złych warunkach. Uwaga! wyemitowała reportaż, w którym mogliśmy zobaczyć, że niepełnosprawny mężczyzna pomieszkuje u wuja i jego rodziny, która bardzo źle go traktuje.

Krótko po tym jego sytuacja życiowa uległa nieznacznej poprawie. Niedawno media obiegła wieść, że być może wkrótce przeniesie się do mieszkania socjalnego. To nie koniec dobrych wieści, ponieważ odnalazł też szczęście w miłości i debiutował na scenie wraz z zespołem Trubadurzy.

Krzysztof Krawczyk junior weźmie udział w Tańcu z Gwiazdami?

Junior złapał wiatru w żagle i nie zamierza osiadać na laurach. W rozmowie z Faktem przyznał, że bardzo chciałby wziąć udział w Tańcu z gwiazdami.

Gdyby pojawiła się propozycja występów w „Tańcu z gwiazdami” to chętnie bym ją przyjął — zadeklarował.

47-latek zdradził, że jego partnerka, Kasia, uważa, że świetnie poradziłby sobie w show, ponieważ ma do tego dryg.

Kasia mówi, że umiem tańczyć, że mam predyspozycje i smykałkę do tańca, a nawet poczucie rytmu. Jej zdaniem na pewno w takim programie bym się odnalazł — dodał.

Krzysztof przyznał, że taniec zawsze był jego wielką pasją. W przeszłości właśnie w ten sposób wyrażał emocje.

Gdy byłem w Stanach Zjednoczonych to panowała tam wówczas moda na taniec. Ja sobie wtedy wyobrażałem muzykę przez taniec. Zanim zacząłem grać na instrumentach, to swoją muzykę, przedstawiałem ruchami ciała — tłumaczył Faktowi.

Wielu przedstawicieli świata show-biznesu nie chce przyjąć zaproszenia do udziału Tańcu z Gwiazdami, ponieważ boi się krytyki jurorów. Syn Krawczyka przyznał, że nie robi to na nim wrażenia, ponieważ wszystkich darzy ogromną sympatią.

Lubię wszystkich jurorów, bo są bardzo sympatyczni — powiedział.

Niezależnie od tego, czy dostanie zaproszenie, czy też nie, nie zamierza rezygnować z kariery muzycznej. Przyznał, że nigdy nie spodziewał się tego, że uda mu się zajść tak daleko.

To jest piękne, bo mogę dać kawałek siebie. Mogę śpiewać, robić coś, co czuję w sercu i co mi w duszy gra. Nawet sobie nie wyobrażałem, że muzycznie mogę tak daleko zajść. Cały czas pracuję nad kolejnymi wyzwaniami — dodał.

Poniżej możecie wysłuchać jednego z jego ostatnich występów.

Myślicie, że Krzysztof Krawczyk junior doczeka się zaproszenia do Tańca z Gwiazdami? Oglądalibyście?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Joanna Opozda

Joanna Opozda powoli wychodzi na prostą. Za oszczędności życia kupiła piękne mieszkanie. Pokazała wnętrza

Amadeusz Ferrari

Amadeusz Ferrari został zaatakowany przez dwóch oprawców z MACZETAMI! Wszystko zrelacjonował w sieci. „Próbowali mnie zabić”